۱۳۰ فقره سند مالکیت شهر شریف آباد صادر شد

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ عضو شورای اسلامی شهر شریف آباد از صدور اسناد مالکیت قطعات مسکونی و تجاری در این شهر خبر داد و افزود: در راستای اجرای قانون ساماندهی و صدور اسناد مالکیت شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر، با اعلام فراخوان به شهروندان دارای املاک فاقد سند مالکیت واقع در محدوده قانونی شهر شریف آباد، بیش از یک هزار و ۲۰۰ پرونده در شورای اسلامی شهر تشکیل شد.

‌علی بوربور افزود: از سال ۱۳۹۱ با پیگیری های شورای اسلامی شهر و همکاری بنیاد مسکن و ثبت اسناد، اقدامات خوبی جهت صدور سند مالکیت انجام پذیرفت که پس از دریافت مجوزات لازم، زمینه صدور سند مالکیت فراهم شد.

بوربور ادامه داد: نقشه برداری از ۳هزار و ۵۰۰ قطعه واحد مسکونی و تجاری، انجام گرفته و پرونده‌های تشکیل شده در شورای اسلامی به بنیاد مسکن ارسال شده است تا بر اساس رای کمیسیون ماده ۱۲ قانون زمین شهری، نوع و کاربری زمین در محدوده شهر مشخص شود.

‌عضو شورای اسلامی شهر شریف آباد اظهار داشت: از مجموع ۱۵ پلاک ثبتی واقع در این محدوده، ۴ پلاک ثبتی برای اخذ رای کمیسیون ماده ۱۲ به بنیاد مسکن و شهرسازی ارسال شده و تا به امروز حدود ۱۳۰ سند مالکیت صادر و به مالکان اهدا گردیده است.

وی در پایان گفـت: متولی و مجری این طرح بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است و تکمیل و تحویل مدارک به بنیاد منوط به مشخص بودن نوع اراضی هر یک از پلاک های ثبتی بر اساس نظریه کمیسیون ماده ۱۲ قانون زمین شهری است.

 

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف