گسترش مدارس سما در گیلان/دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه نظام و ولایت است


گسترش مدارس سما در گیلان/دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه نظام و ولایت است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با اشاره به فعالیت مدارس سما در شهرهای رشت، انزلی، لاهیجان، آستارا، لنگرود و سیاهکل گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال گسترش مدارس سما در شهر های دیگرگیلان است.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، محمد دوستار رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در بیست و هفتمین جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت: در این هفته دستآوردهای دولت و نظام بیان می شود تا توجه مردم به افتخارات و فعالیت های  نظام جلب شود.

دوستار با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه نظام و ولایت است افزود: مجموعه سما یکی از معاونت های زیر مجموعه دانشگاه  است و در حوزه مدارس از پیش دبستان تا متوسطه و هنرستان فعالیت دارد.

وی با اشاره به فعالیت مدارس سما در شهرهای رشت، انزلی، لاهیجان، آستارا،  لنگرود و سیاهکل گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال گسترش مدارس سما در شهر های دیگرگیلان است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان

رییس شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان با بیان اینکه  مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی با سایر مدارس غیر دولتی فرق دارد ادامه داد: هیچ شخص حقیقی و حقوقی در مدارس سما ذی نفع نیست و تمام در آمدهای مردمی حاصل شده مدارس سما صرف توسعه آموزشی و زیرساخت های مدارس می شود.

دوستار تصریح کرد: رویکرد مدارس سما مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است و شورای نظارت و هماهنگی سما استان به عنوان بالاترین مرجع تصمیم سازی مدارس سما با مساعدت و همکاری آموزش و پرورش به سمت افق روشن در حرکت است.