کلاهبرداری عجیب از زنان مقابل ورزشگاه آزادی!

استقلال و مس کرمان از ساعت ۱۹ امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفته‌اند. این دیدار نخستین حضور بانوان در بازی‌های لیگ برتر است و تماشاگران از حدود سه ساعت قبل از بازی به ورزشگاه آزادی مراجعه کردند.

۵۰۰ بلیت برای حضور خانم‌ها در دیدار استقلال و مس فروخته شده بود اما نزدیک ۵۰ نفر که نتوانسته بودند بلیت تهیه کنند، مقابل درب شماره ۲۱ ضلع شرقی ورزشگاه آزادی آمده بودند تا شاید بتوانند وارد ورزشگاه بشوند. عده‌ای از این نفرات به روش‌های مختلف توانستند وارد ورزشگاه آزادی بشوند، با این حال نزدیک ۲۰ نفر در ورود به ورزشگاه ناکام ماندند.

در این بین افرادی هم بودند که با سواستفاده از اشتیاق بانوان برای حضور در ورزشگاه آزادی، بلیت آقایان را به بانوان می‌فروختند، در حالی که این بلیت‌ها هیچ کارایی‌ای برای بانوان نداشت.

پیش از شروع بازی تماشاگران خانم حاضر در ورزشگاه به شدت استقلال را تشویق کردند. همچنین ساپینتو و نیمکت استقلال پیش از شروع بازی به سمت آن‌ها رفتند که با تشویق خانم‌ها مواجه شدند. در جریان بازی هم آقایان تشویق‌هایی که دو سمت ورزشگاه در آن شرکت می‌کنند را با کمک بانوان انجام دادند.

تماشاگران استقلال در این نیمه علاوه بر تشویق منصور پورحیدری در دقیقه ۲۲، مهدی هاشمی‌نسب هم تشویق کردند و شعار مهدی سر طلایی برای او استفاده کردند. همچنین وریا غفوری هم در این دیدار تشویق شد.

فرزاد حسین‌خانی، سرمربی مس کرمان در دقایق ابتدایی این دیدار، وقتی مهاجم تیمش در ضد حمله عجولانه عمل کرد و توپ را از فاصله ۳۰ متری به سمت دروازه حسینی شوت کرد، عصبانی شد و به لب خط آمد و بر سر بازیکنانش داد زد.

از دیگر حواشی مهم این دیدار، صحبت‌های فتاحی علیه صدا و سیما بود. او در اظهاراتش نسبت به اقدام صدا و سیما مبنی بر نشان ندادن تبلیغات محیطی باشگاه استقلال در تصاویر تلویزیونی اعتراض کرد و تهدید کرد که اگر اوضاع به همین روال پیش برود، استقلال در نیمه دوم به میدان نخواهد رفت.