کشف 3 قبضه سلاح شکاری و جنگی غیر مجاز در اصفهان/ 2 متهم دستگیر شدند


کشف 3 قبضه سلاح شکاری و جنگی غیر مجاز در اصفهان/ 2 متهم  دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 3 قبضه سلاح شکاری و جنگی و 13 تیغه سلاح سرد غیرمجاز و دستگیری 2 متهم دراین راستا طی عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین بساطی بیان داشت: در پی خبر واصله مبنی بر نگهداری چند قبضه سلاح غیر مجاز توسط افرادی در یکی ازمحلات ماموران این فرماندهی با انجام اقدامات هوشمندانه و فنی پلیسی و اطمینان از صحت و سقم موضوع ضمن هماهنگی با مقام قضایی به محل های مورد نظر اعزام و در دو عملیات منسجم و غافلگیرانه 2 متهم را در این رابطه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تصریح کرد : ماموران در بازرسی های انجام شده از این محل ها موفق به کشف یک قبضه سلاح شکاری و 2قبضه سلاح جنگی فاقد مجوز به همراه تعداد 10عدد فشنگ مربوطه،1650 گرم انواع مواد مخدر سنتی و 13 تیغه سلاح سرد شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند از همکاری و تعامل شهروندان با پلیس در جهت برقراری نظم و امنیت در جامعه تشکر کرده و از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله به پلیس 110 اطلاع دهند.