پنجمین نمایشگاه تخصصی صنایع کوچک در قزوین گشایش یافت

به گزارش خبرنگار اقتصادی برنا از قزوین، عصر سه شنبه در مراسمی با حضور خادمی قائم مقام وزیرکار، اعلایی استاندار، رضا صفاری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان، شایان معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی، افضلی رئیس سازمان صمت، خورگامی مدیرعامل شرکت نمایشگاهها و کشاورز مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی پنجمین نمایشگاه تخصصی صنایع کوچک و اولین نمایشگاه کار در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین گشایش یافت.

image_2022_8_23-20_52_35_887_bZw

این نمایشگاه با هدف تقویت کارآفرینی و کمک به ایجاد کسب و کارهای کوچک و متوسط، تبادل تجربه، انتقال اطلاعات و استفاده از دستاوردهای نوین متخصصان، فعالان صنعتی و تولیدکنندگان برپا شده است.

معرفی و آشنایی هرچه بیشتر شهروندان با محصولات و دستاوردهای صنایع کوچک و متوسط، شناخت صنایع کوچک از ظرفیت‌های یکدیگر و کمک به بازاریابی محصولات تولید شده از اهداف برپایی نمایشگاه است.

image_2022_8_23-20_52_17_930_o6T

این نمایشگاه به مدت چهار روز با حضور واحدهای تولیدکننده، خوشه‌های صنعتی در حوزه‌های صنعت، مواد غذایی، موادشوینده و بهداشتی، ساختمان، آموزش، منسوجات، بسته بندی برپاست.

image_2022_8_23-20_51_30_705_BVz

واحدهای تولیدکننده لوازم خانگی، دستگاههای امنیتی، پهبادهای سمپاشی و فیلمبرداری، انواع لوازم خانگی، دوچرخه، لوازم الکترونیکی، شیرینی سنتی، کفش دانسفهان، تولیدات مشاغل خانگی، مهارت بانوان و دستاوردهای زنان بازرگان، مهارت های فنی و حرفه ای، در معرض دید و فروش مردم قرار گرفته است.

image_2022_8_23-20_53_30_956_9bo

این نمایشگاه با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین، شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین تا چهارم شهریور ماه برپاست و علاقمندان می توانند از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین از آن دیدن کنند.

انتهای پیام