پرکردن گود 6متری غیرمجاز مارلیک ملارد با ورود دادستانی

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از  رسانه و ارتباطات دادگستری کل استان تهران، مهدی جهانشیری از ورود مدعی‌العموم به‌منظور رفع خطر از گود ناایمن غیرمجاز 6متری مارلیک در شهرستان ملارد پس از 16 سال خبر داد و گفت: با توجه به تأکیدات رئیس کل دادگستری استان تهران به‌منظور رفع خطر از گودهای ناایمن، دادستانی شهرستان ملارد از حیث حقوق عامه نسبت به این موضوع ورود کرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد خاطرنشان کرد: این گودبرداری که در سال 85 در منطقه مارلیک صورت گرفته بود، متأسفانه بیش از 16 سال از سوی پیمانکار پروژه به حال خود رها شده بود.

وی بیان کرد: علی‌رغم شکایت شهروندان ساکن در ساختمان‌های همجوار مبنی بر خسارت‌های ایجاد شده ناشی از این گودبرداری و پیگیری‌های صورت‌گرفته از سوی شهرداری ملارد، تاکنون پیمانکار پروژه حاضر به پرکردن این گود نشده بود. 

جهانشیری اظهار کرد: در نهایت با ورود مدعی‌العموم و پیگیری‌های صورت‌گرفته به‌منظور پیشگیری از بروز حوادث احتمالی و جلوگیری از نشست ساختمان‌های همجوار، عملیات پر کردن این گود آغاز شد و حداکثر تا یک ماه آینده این گود پر شده و رفع خطر می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد در پایان با تاکید بر اینکه دادستانی حسب وظایف ذاتی خود نسبت به حقوق عامه دغدغه دارد و در این خصوص مسامحه نخواهد کرد، گفت: دادستانی شهرستان ملارد در حوزه وظایف و اختیارات خود با توجه به تاکیدات ریاست محترم کل دادگستری استان تهران، پیگیر مصادیق نقض حقوق عامه خواهد بود.

انتهای پیام/