پرسپولیس و تراکتور برای کسب برد با انگیزه هستند/ لوکادیا به زمان نیاز داشت

اسماعیل حلالی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر امسال اظهار داشت: پرسپولیس در شروع فصل نفرات زیادی را از دست داد و تغییرات پرتعدادی را داشت. با این شرایط تیم برای ایجاد هماهنگی نیاز به زمان داشت و با گذشت چند هفته روند نتیجه گیری در پرسپولیس سیر صعودی گرفت و تیم موفق شد پیروزی های متوالی خوبی را به دست آورد.

وی درباره جذب نفرات جدید به ویژه حضور یورگن لوکادیا در جمع پرسپولیسی‌ها خاطرنشان کرد: از همان روزهای اول که این مهاجم هلندی به پرسپولیس پیوست من در مصاحبه هایم گفته بودم که این بازیکن مهاجم خوب و بازیکن حرفه ای است و تنها مشکلش شرایط بدنی است که برای رسیدن به شرایط بدنی ایده آل نیازمند زمان بود اما رفته رفته در ترکیب پرسپولیس جایگاه خوبی را به دست آورد و توانست خود را در قالب تاکتیکی بگنجاند. ضمن اینکه تعطیلات اخیر باعث شد فرصت لازم برای ایجاد شرایط مناسب برای او به وجود بیاید. با پشت سر گذاشتن این زمان حالا این بازیکن تبدیل به بازیکن کاملی شده که می تواند وضعیت بهتری در ترکیب پرسپولیس داشته باشد.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: البته نباید فراموش کنیم در کنار لوکادیا و شیخ دیاباته مهاجمان خوبی مانند مهدی عبدی و حامد پاکدل داریم و باید به این دو بازیکن نیز فضا و فرصت داده شود و با ایجاد شرایط رقابتی خوب خط حمله پرسپولیس بهتر از قبل شود.

حلالی در مورد بازی مهم این هفته پرسپولیس برابر تراکتور به خبرنگار برنا گفت: تراکتور در ابتدای فصل شروع چندان موفقیت آمیزی در لیگ برتر نداشت. این تیم علاوه بر تغییرات از نظر مهره های داخل زمین در کادر فنی نیز تغییرات زیادی داشت و این تیم نیز مثل پرسپولیس نیازمند زمان بود تا بتواند به شرایط ایده آل دست پیدا کند. تراکتور رفته رفته با شرایط هماهنگ شد و به اعتقاد من در حال حاضر وضعیت خوبی دارد و در چنین شرایطی تقابل پرسپولیس و تراکتور می‌تواند بازی جالب و خوبی برای هر دو تیم باشد. به نظرم این بازی برای هر دو تیم سخت است و برای کسب نتیجه دلخواه باید تلاش ویژه ای داشته باشند.

بازیکن سابق پرسپولیس تراکتور در مورد اتفاقات گذشته در بازی‌های این دو تیم تاکید کرد: ای کاش شرایط فراهم بود و این بازی با حضور تماشاگران برگزار می شد. متاسفانه در سال‌های قبل برخی حواشی بین هواداران دو تیم شرایط خاصی را برای بازی ایجاد کرده بود اما کاش شرایط به گونه ای رقم می‌خورد که این بازی با حضور تماشاگران برگزار می‌شد و این  وفاق و همدلی خوبی بین هواداران دو تیم ایجاد می شد.

حلالی در خصوص پیش بینی خود از نتیجه این دیدار گفت: دو تیم برای کسب پیروزی و سه امتیاز در این دیدار انگیزه ویژه ای دارند که این موضوع می‌تواند جدال دو تیم را جذاب کند. به اعتقاد من هم پرسپولیس و هم تراکتور برای برد توان و انگیزه لازم را دارند و امیدوارم فارغ از نتیجه یک فوتبال زیبا و جذاب را از تیم ها در این دیدار شاهد باشیم.

خبرنگار: سمیه قدیری

انتهای پیام// 
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف