پخش زنده فوتبال دختران

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ کانال رادیویی «صدای ورزش بانوان» مدتی است فعالیت خود را در قالب برنامه‌های مختلفی از جمله پوشش زنده مسابقات داخلی و بین‌المللی زنان ورزشکار کشورمان از طریق نرم‌افزار ایرانصدا به صورت تصویری و شنیداری آغاز کرده است.

در همین مدت کم رقابت‌های جهانی دختران هندبالیست در رده نوجوانان، مسابقات زنان در پنجمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی، هفتمین جام کنفدراسیون والیبال زنان آسیا و سومین دوره مسابقات لیگ قهرمانان فوتبال زنان آسیا را توسط گزارشگران خانم پوشش داده است. 

امروز تیم خاتون بم به عنوان نماینده فوتبال زنان ایران در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا در دیدار برگشت خود مقابل تیم سوگدونیای ازبکستان قرار خواهد گرفت. در بازی گذشته دو تیم به تساوی رضایت دادند. 

این دیدار امروز ۱ شهریور ماه از ساعت 16:30 با گزارشگری پانیذ فرحناک پوشش داده می‌شود.

گفتنی است پیش از این نیز نجمه جعفری به عنوان اولین گزارشگر فوتبال بانوی شبکه رادیویی ورزش، سه دیدار تیم ملی فوتبال بانوان را در جام ملت‌های آسیا از محل برگزاری این رویدادها گزارش کرده بود.

برنامه با حضور مریم حسن‌زاده به عنوان کارشناس فوتبال و تحلیل این مسابقه دنبال می‌شود. صدف سبحانی از تهیه کنندگان با سابقه رادیو ورزش و کانال ورزش بانوان، عهده‌دار برنامه امروز خواهد بود. 

انتهای پیام/