وعده بستن تیمی در حد والیبال ارومیه توسط سرپرست باشگاه شهرداری

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی، هادی قربان نژاد سرپرست این باشگاه بعد از معارفه سرمربی شهرداری با اینکه همه چیز به دقیقه نود کشیده شده است،  گفت: تمام همت خود را بر این بسته ایم با اکتفا به نام و اعتبار چندین ساله والیبالی این شهر در نقل و انتقالات موفق عمل  کنیم.

وی افزود: پس از انتخاب جهانگیر سید عباسی یکی از مربیان کار بلد ارومیه ای به عنوان سرمربی، بلافاصله بدون اتلاف وقت رایزنی با بازیکنان در دستور کار قرار گرفته و بزودی خبرهای خوب و امیدوار کننده ای به اطلاع هواداران خواهد رسید.

قربان نژاد با بیان اینکه مجوز حضور تیم والیبال شهرداری ارومیه پروسه ای گره خورده بود که با همت استاندار محترم آذربایجان غربی، شورای محترم اسلامی شهر ارومیه، شهردار ارومیه، هیات والیبال استان ، اداره ورزش و جوانان، فدراسیون والیبال، نمایندگان محترم مجلس و از همه مهمتر پیگیری هوادارانی که شب و روز نمی شناختند، به روند مطلوب رسیده است، افزود: اگر یکدلی و اتحاد مسئولین و هواداران نبود  مشکلات چندین ساله پایتخت والیبال آسیا  حل نمی شد و خدا را شاکرم که امروز مقابل یک خانواده بزرگ والیبالی سربلند هستیم.

وی تصریح کرد: والیبال ارومیه با جهانگیر سید عباسی افتخارات بزرگی کسب کرده و امروز که همت و جدیت این سرمربی در چنین شرایط سختی که پیش آمده را می بینم  امید دارم با کمک و همدلی هواداران بهترین اتفاقات سال را رقم خواهیم زد.

قربان نژاد با اشاره بر اینکه هواداران ارومیه درک بالایی از والیبال دارند و بخوبی می دانند که امسال شرایط برای قهرمانی کمی دشوار است افزود: با توجه به اتلاف وقت، نمی توان قول قهرمانی داد ولی تیمی روانه مسابقات خواهیم کرد که مقابل همه حریفان در حد نام والیبال ارومیه و با همه توان ظاهر شود.

هادی قربان نژاد سرپرست باشگاه شهرداری ارومیه در پایان از همه خانواده والیبال بخصوص هواداران که صاحب اصلی این والیبال هستند درخواست کرد که با یکدلی و حمایت، زمان از دست رفته را جبران کرده و با اتحاد مسیر سخت این تیم را به مسیری هموار جهت موفقیت نماینده شهر عاشقان والیبال تبدیل کنیم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف