وزیر ورزش از خوابگاه ورزشی نیمه تمام تاکستان بازدید کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی برنا از قزوین؛ حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان عصر جمعه پس از افتتاح چند طرح ورزشی از خوابگاه نیمه تمام ورزشی در تاکستان بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت فیزیکی این طرح قرار گرفت.

وزیر ورزش به همراه اعلایی استاندار، رجب رحمانی نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی و عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان از این طرح نیمه تمام ورزشی بازدید کرد و برای تکمیل آن قول مساعدت داد.

image_2022_8_26-20_54_35_390_tcl

عباس علایی مقدم در این بازدید با ارائه گزارشی از وضعیت ساخت این خوابگاه گفت: ساخت این خوابگاه در زمینی به مساحت  ۱۳۰۰ مترمربع در سال جاری آغاز شده و تاکنون برای آن یک میلیارد تومان هزینه شده است.

وی افزود: از اعتبارات سفر رئیس جمهور قرار است ۴ میلیارد تومان به آن اختصاص داده شود و از اعتبارات استانی هم ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت می شود.

مدیرکل ورزش وجوانان استان قزوین بیان کرد: این خوابگاه در حال حاضر حدود ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن به ۲۰ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز داریم.

علایی مقدم تصریح کرد: با شش میلیارد تومان اعتباراتی که تخصیص داده خواهد شد برای اتمام طرح به ۱۲ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیازمندیم که از وزیر محترم انتظار مساعدت داریم.

image_2022_8_26-20_51_26_372_RtX

وی گفت: این خوابگاه در سه طبقه با ظرفیت ۱۲۰ تخت ساخته خواهد شد و دارای رستوران ، سردخانه و آشپزخانه بزرگ است.

علایی مقدم بیان کرد: با احداث این خوابگاه ضمن بسترسازی برای برگزاری رقابتهای استانی و کشوری امکان اقامت تیم های ورزشی در فضایی مناسب نیز مهیا می شود.

وزیر ورزش پس از این بازدید با پرداخت ۶ میلیارد تومان برای تکمیل این خوابگاه موافقت کرد.

اعلایی استاندار قزوین هم پرداخت ۶ میلیارد تومان باقیمانده را متقبل شد.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف