ورود اولین نسل زد به انتخابات فلوریدا


ورود اولین نسل زد به انتخابات فلوریدا

ماکسول فراست 25 ساله احتمالا اولین عضوی از نسل Z خواهد بود که به کنگره آمریکا راه می یابد.

به گزارش خبرگزار بین الملل خبرگزاری موج، در انتخابات کنگره ایالت متحده آمریکا در فلوریدا ماکسول فراست در دهمین دوره انتخابات مقدماتی دموکرات منطقه کنگره فلوریدا ناحیه 10 که روز سه‌شنبه برگزار شد، پیروز شد. فراست راندولف بریسی را شکست داد که بسیاری از تشکیلات حزب از او حمایت می کردند.

او در حال رقابت برای جانشینی نماینده وال دمینگز( سیاستمدار و سابق مامور پلیس خدمت به عنوان نماینده ایالات متحده برای منطقه دهم کنگره فلوریدا از سال 2017 ) است.

چرخه انتخابات 2022 نشان می دهد که اولین اعضای نسل Z – کسانی که پس از سال 1996 متولد شده اند – واجد شرایط نامزدی برای کرسی های مجلس نمایندگان جایی که قانونگذاران باید تا زمان سوگند 25 ساله باشند، هستند.

این نسل همان‌طور که گفته شد در بین سال‌های 1996 تا 2010 متولد شده‌اند. پویایی و واقعیت‌های چندگانه، وابستگی به شبکه‌های اجتماعی، جامعه‌محوری و استفاده از ابزارهای دیجیتال از ویژگی‌های این نسل است. در واقع به افرادی که در نسل زد متولد شده‌اند دیجیتالی‌های مادرزاد گفته می‌شود. نسل زد در حال حاضر بین 10 الی 24 سال سن دارد.

 او معتقد است که زمان آن رسیده است که رهبران جوان تری را انتخاب کنیم که ارزش ها و ایده هایی را که رای دهندگان جوان تر به آنها اهمیت می دهند و می خواهند ببینند را بهتر نشان دهند.

 این نامزد ژنرال Z فلوریدا فکر می کند که می تواند مسیر جدیدی را برای جوانان ترسیم کند.