ورزش همگانی باید به مناطق کم برخوردار البرز هدایت شود

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز؛ مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز صبح امروز پنج شنبه در مجمع سالیانه هیئت ورزش های همگانی اظهار کرد: قطعا سهم ویژه ای از توان و انرژی اداره کل را در جهت توسعه و رشد ورزش همگانی قرار خواهیم داد.

وی با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت بخض خوصی و صنعتی در این زمینه گفت: توجه به ورزش کارمندی و کارگری و همچنین شهرستان ها می تواند سرعت رشد ورزش همگانی در سطح استان را چندین برابر کند.

جانعلی با اشاره به لزوم بهره گیری از پتانسیل دهیاری ها در جهت توسعه ورزش همگانی عنوان کرد: ورزش همگانی تنها مختص به شهرها نیست و لازم است که در این زمینه به روستاییان توجه بیشتری صورت گیرد.

وی با بیان این که ” ورزش همگانی پایه و اساس ورزش قهرمانی است ” افزود: حضور قهرمانان ورزش استان در برنامه های هیئت همگانی می تواند موجب شوق وشور بیشتر مردم برای حضور در این برنامه ها شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز ادامه داد: هیئت های ورزشی به ویژه همگانی زحمات زیادی در جهت تجهیز مناطق کم برخوردار انجام داده اند که این مهم قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: لازم است که فعالیت های ورزش همگانی به مناطق کم برخوردار استان سوق داده شده و به این مناطق نگاه ویژه تری صورت گیرد.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف