واکنش کان به اتهام تمسخر بارسلونا در قرعه‌کشی لیگ قهرمانان

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیشخند اولیور کان به محض خارج شدن نام بارسلونا از میان گوی‌های گلدان دوم قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به سوژه‌ای تبدیل شد که برخی از رسانه‌ها علیه آن موضع‌گیری کردند. با توجه به شکست‌های پی در پی و سنگین بارسلونا مقابل بایرن مونیخ طی فصول گذشته برخی از جمله دست‌اندرکاران نشریه اسپورت کاتالونیا بر این باور بودند که خنده مدیر باشگاه بایرن مونیخ در واکنش به همگروه شدن بارسلونا با باواریایی‌ها در گروه C، با هدف تمسخر حریف کاتالان بوده است. اسپورت در این باره گزارشی منتشر کرد که در آن آمده بود: «یکی از حضار در سالن هنگام اعلام نام بارسلونا واکنشی غیرمتعارف داشت آنهم در حالی که به قرعه‌کشی تورنمنتی آمده بود که «احترام» شعار آن است».

تیم فوتبال بارسلونا , لیگ قهرمانان اروپا , تیم فوتبال بایرن مونیخ ,

اولیور کان اما در گفت‌و‌گو با نشریه بیلد به کلی این موضوع را رد کرد و اظهار داشت: چنین تعبیرهایی کاملاً بی‌اساس است. روبرت لواندوفسکی چند هفته پیش ما را ترک کرد تا به بارسلونا ملحق شود و حالا او باید به مونیخ برگردد تا در مرحله گروهی مقابل خودمان بازی کند. این موضوع بود که باعث شد بخندم، وگرنه من برای روبرت و بارسلونا نهایت احترام را قائلم و دو بازی‌مان برابر بارسلونا فرصتی برای هواداران دو تیم و سایر فوتبالدوستان خواهد بود که از یک نمایش فوتبالی جذاب لذت ببرند.

تیم‌های فوتبال بایرن مونیخ، بارسلونا، اینتر و ویکتوریاپلژن در گروه سوم لیگ قهرمانان اروپا که به گروه مرگ ملقب شده است، با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

 

انتهای پیام/