هنرجو: تاخیر انتخابات کمیته ملی المپیک به ضرر ورزش کشور است/ برنامه‌ریزی خوبی برای اسکیت شده است

مجید هنرجو رئیس فدراسیون اسکیت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص برگزاری یا تعویق انتخابات کمیته ملی المپیک بیان داشت: با توجه به این که  بازی‌های آسیایی  و المپیک پاریس  را در پیش داریم بهتر است هرچه سریع تر انتخابات کمیته ملی المپیک برگزار شود.

وی با بیان این که شرایط در دوره صالحی‌امیری بسیار خوب بود  و وی زحمت بسیاری در حوزه ورزش کشید بیان داشت: امیدوارم دوستان دیگر نیز که در این دوره حضور پیدا کرده‌اند این راه را ادامه داده و شاهد پیشرفت روز افزون ورزش ایران باشیم.

رئیس فدراسیون اسکیت ادامه داد: تاخیر انتخابات به ضرر ورزش کشور است و هرچه  سریع تر باید این انتخابات برگزار شود تا برنامه ریزی‌های لازم برای رقابت‌های برون مرزی به نحو  احسن صورت گیرد.

هنرجو گفت: افراد خوبی در انتخابات شرکت کرده‌اند و همه باید بکوشیم شایسته ترین فرد را برای ورزش کشور انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه  سکان هدایت کمیته المپیک در دست هر کسی قرار گیرد او را همراهی خواهیم کرد اظهار داشت: امیدواریم کسی رئیس کمیته المپیک شود که با دولت ارتباط خوبی داشته باشد و بتواند بیشترین حمایت را از فدراسیون‌ها کند.

هنرجو گفت: رشته اسکیت برد در المپیک آینده و رشته‌های اسکیت سرعت، فری استایل، نمایشی و برد در بازی‌های آسیایی هانگژو حضور دارد و از این جهت اصلح ترین انتخاب برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: باید از تمام ظرفیت‌های رشته‌های المپیکی و غیر المپیکی در عرصه ورزش استفاده و مورد حمایت قرار گیرند.

رئیس فدراسیون اسکیت ادامه داد: برنامه ریزی خوبی برای اسکیت و رشته‌های زیر مجموعه در بخش همگانی و قهرمانی صورت گرفته و امید داریم با توجه به استعدادهای بی نظیری که داریم و مورد استقبال بودن این رشته در بین خانواده‌ها با کمک وزارت ورزش و حمایت‌های کمیته ملی المپیک شاهد رشد بیش از پیش این رشته در کشور و میادین بین المللی باشیم.

 

انتهای پیام/