همسر دی‌ماریا: زمان حضورمان در منچستریونایتد می‌خواستم خودکشی کنم!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بدون شک بدترین و تلخ‌ترین فصل دوران بازیگری‌ آنخل دی‌ماریا یک فصل حضورش در منچستریونایتد بود. او پس از فتح اروپا به همراه رئال مادرید، در تابستان سال 2014 راهی منچستر شد اما دقیقاً یک سال بعد این تیم را ترک کرد و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست. آن یک سال اما نه فقط از نظر فنی بلکه از نظر شخصی هم برای دی‌ماریا به سختی گذشت به خصوص که همسرش خورخلینا کاردوسو هم مخالف رفتن به انگلیس بود و در نهایت با اصرار بازیکن آرژانیتنی راهی جزیره شد.

کاردوسو در گفت‌و‌گو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی آرژانتین درباره یک سال حضور خانواده دی‌ماریا در منچستر گفت: یک روز آنخل به من گفت:” به پیشنهادی که از منچستریونایتد دریافت کرده‌ام نگاه کن”. نمی‌خواستم بروم. برای همین به او گفتم که تنها برود اما او جواب داد “بیا با هم برویم”. کلی پول در میان بود، بیش از آنچه اسپانیایی‌ها پیشنهاد داده بودند. بنابراین در نهایت رفتیم. خب طبیعی هم بود. وقتی شما در یک شرکت کار می‌کنید و کسی به شما حقوقی دو برابر پیشنهاد می‌دهد، می‌روید. ما با جیانیا مارادونا (دختر دیه‌گو مارادونای فقید) که آن زمان همسر سرخیو آگوئرو (بازیکن وقت منچسترسیتی) بود دوست بودیم و یک سال هم برای گذراندن تعطیلات به منچستر رفته بودیم. البته آن سفر افتضاح بود! وقتی به خانه برگشتیم به آنخل گفتم ” اگر روزی خواستی به تیمی دیگر بروی، هر جای دنیا می‌خواهی برو جز انگلیس”.

همسر دی‌ماریا در پاسخ به این سؤال که چرا آن‌قدر از زندگی در انگلیس بیزار بود، اظهار داشت: من اصلاً آنجا را دوست نداشتم. دلیلش را هم می‌گویم. مردم منچستر همگی عجیب و غریب هستند. وقتی در این شهر راه می‌روی نمی‌دانی که آیا آنها قصد کشتن‌ تو را دارند یا نه. غذای‌شان هم که چندش‌آور بود. زن‌های‌شان شبیه (ظروف) چینی بودند. من و آنخل در مادرید زندگی کرده بودیم، در بهترین تیم دنیا. آنجا همه چیز بی‌عیب و نقص بود. غذای خوب، هوای خوب، همه چیز عالی بود و بعد پیشنهاد منچستریونایتد آمد. به آنخل گفتم “نه امکان ندارد، به هیچ وجه» اما او همچنان اصرار داشت و می‌گفت اگر برویم از نظر مالی به نفع‌مان است و باید برویم. بر سر رفتن یا نرفتن کلی با هم کلنجار رفتیم. در نهایت تصمیم گرفتیم کنار هم بمانیم تا در مشکلات راحت‌تر به یکدیگر کمک کنیم. من آنخل را به خاطر رفتن به منچستر مقصر نمی‌دانم اما واقعاً وحشتناک بود، خیلی وشحتناک. یک بار ساعت 2 نیمه شب به آنخل گفتم ” دیگر نمی‌توانم تحمل کنم. می‌خواهم خودم را بکشم».

دی‌ماریا که اکنون 34 ساله است، در منچستریونایتد شروع خوبی داشت و در 10 بازی نخست خود برای این تیم در لیگ برتر 3 گل زد و 6 پاس گل داد اما مصدومیت همسترینگ در پایان ماه نوامبر او را خانه‌نشین کرد و وقتی برگشت به بازیکن تعویضی تبدیل شد. علاوه بر این گروهی از سارقان نیز در ماه فوریه سال 2015 به خانه دی‌ماریا در منچستر دستبرد زدند تا خاطره حضور در منچستر برای او تلخ‌تر از قبل شود.

انتهای پیام/