هفته سوم لیگ برتر تفنگ و تپانچه| سکوی نخست در اختیار نکونام و تمدن

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در پایان هفته سوم لیگ برتر تفنگ که به میزبانی سپاهان برگزار شد، تیگرا و باشگاه سپاهان به ترتیب برابر تیم‌های باشگاه مقاومت و باشگاه نیروی زمینی ارتش به برتری دست یافتند. هیئت ایلام نیز در این هفته استراحت داشت.

در فینال بخش انفرادی نیز امیر محمد نکونام از سپاهان با نتیجه 17 بر 9 مجتبی قاسم‌آبادی از تیگرا را شکست داد و عنوان نخست را از آن خود کرد و قاسم‌آبادی دوم‌ شد. مهدی جعفری‌پویا از نزاجا نیز در جایگاه سوم ایستاد و هادی قره‌باغی از فولاد مبارکه سپاهان چهارم شد.

همچنین در پایان هفته سوم لیگ برتر تپانچه که به میزبانی باشگاه نوید ایران جوان برگزار شد، تیم‌های شهید لطفی هوافضای سپاه، هیئت همدان و باشگاه فولاد سپاهان به ترتیب مقابل باشگاه نیروی زمینی ارتش، نوید ایران جوانان و باشگاه مقاوت به پیروزی رسیدند.

در فینال بخش انفرادی نیز با نتیجه شایان تمدن از  هیئت همدان با نتیجه 16 بر 4 برابر  سجاد پورحسینی از باشگاه فولاد سپاهان به برتری رسید و عنوان نخست را از آن خود کرد و پورحسینی در جایگاه دوم ایستاد. محمد رسول عفتی از باشگاه فولاد سپاهان سوم شد و امیر جوهری‌خو از باشگاه شهید لطفی هوا‌فضا در رده چهارم ایستاد.

در پایان، مراسم اهدای مدال با حضور کبری غیاثی، نایب رئیس بانوان و مهدی مبینی، دبیر فدراسیون تیراندازی انجام شد. همچنین حسین باقری و محسن نصر اصفهانی سرمربیان تیم‌های تفنگ و تپانچه نیز از نزدیک رقابت‌های لیگ را مشاهده کردند.

انتهای پیام/