هفته دولت فرصت مناسبی برای معرفی خدمات دولت است

به گزارش خبرنگار برنا از شادگان، جمال صالح زاده امروز چهارشنبه دوم شهریور ماه به مناسبت هفته دولت در دیدار با امام جمعه و مسوولان اداره های شهرستان که در محل حسینه امام حسن(ع) برگزار شد، اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر الگوی بی نظیر خدمت صادقانه به مردم هستند و نقش مهمی در انقلاب اسلامی داشتند.

او گفت: هفته دولت احیا کننده و یادآور خاطره دو شهید نامی عرصه خدمت، شهیدان”رجایی و باهنر” فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های گوناگون است.

فرماندار شادگان با تاکید بر اهمیت برنامههای هفته دولت در ادارهها و دستگاه‌های مختلف افزود: اداره گزارش عملکرد یک ساله دولت سیزدهم در شهرستان و پروژه‌ها خود را به نموداری، تصویری، مصاحبه با رسانهها، نصب بنر به نحو شایسته و در خور شان به اطلاع مردم برسانند.

صالح زاده بیان کرد: هفته دولت، هفته اطلاع رسانی خدمات و فعالیت های نظام جمهوری اسلامی است بنابراین دستگاه های اجرایی باید نسبت آگاهی بخشی به مردم در این زمینه توجه بیشتری داشته باشند.

او اضافه کرد: الحمدلله در این مدت در حوزه آب، برق، گاز، آسفالت و… اقدام های خیلی خوبی در سطح شهرستان انجام شده و یا در حال انجام است.

فرماندار شادگان در پایان افزود: باید صادقانه با همه وجود در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی که ثمره خون شهیدان است برای توسعه و آبادانی شهرستان شادگان تلاش مضاعف کرد./انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف