نگاهی به تروریسم و خسارت های آن بر ملت ایران در « بازتاب» رادیو فرهنگ

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ برنامه «بازتاب» چهارشنبه ۹ شهریور با موضوع نگاهی به تروریسم و خسارت های آن بر ملت ایران از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

امروزه پدید تروریسم به یکی از مهمترین دغدغه های امنیتی ملت ها و دولت ها در سراسر جهان تبدیل شده است. رواج پدیده تروریسم منحصر به منطقه و یا دولت های خاصی نیست، بلکه از کشورهای کوچک، کمتر توسعه یافته تا بزرگترین قدرت های دنیا به نحوی با این معضل امنیتی مواجه هستند. همگام با اوج گیری فعالیت های تروریستی، تمهیدات بین المللی نیز برای مقابله با آن افزایش یافت، امّا به رغم تمام قوانین و تمهیدات بین المللی برای مقابله با آن، جامعه بین الملل هنوز نتوانسته با این پدیده به طور جامع و مانع برخورد کند و جهان را از لوث وجود تروریست هایی که خون هزاران انسان بیگناه را هدر می دهند، پاک نماید، کشور ما نیز در طول سالیان به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی با این پدیده شوم ‌‌و اثرات آن درگیر بوده که امروز به مناسبت هفته دولت ‌و سالگرد شهادت دکتر رجایی و‌باهنر برنامه این هفته بازتاب ، به موضوع تروریسم و خسارت های آن بر ملت ایران و ابعاد اختصاص یافته است.

« بازتاب» را به تهیه کنندگی و سردبیری شهرزاد چرامی و گویندگی احسان همتی چهارشنبه ها ساعت ۱۷:۰۰ به مدت ۳۰ دقیقه از رادیو فرهنگ روی موج ۱۰۶مگاهرتز و ۵۸۵کیلوهرتز بشنوید.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف