نکونام: نشان دادیم راه‌های رسیدن به دروازه حریف را می‌دانیم/ حمایت هواداران به تیم ما انرژی مثبت می‌دهد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اهواز، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتور تبریز اظهار داشت: قبل از هر چیز دوست دارم درباره حضور تماشاگران فولاد صحبت کنم. به هر حال از سال گذشته که در یک بازی آنهم به صورت نصف و نیمه به هواداران ما اجازه حضور دادند، خوشحالیم فردا هواداران ما حضور دارند و حمایت آنها می‌تواند به تیم ما انرژی مضاعف بدهد و دوست داریم با تشویق‌شان به تیم ما انرژی مثبت بدهد و تا دقیقه 100 بازیکنان ما را تشویق کنند تا فولاد به موفقیت برسد.

وی در ادامه افزود: امیدوارم زودتر ورود بانوان هم در ورزشگاه ما اتفاق بیفتد. در مورد بازی فردا باید بگویم می‌دانیم تراکتور تیم خوبی است. آنها تیم باکیفیتی هستند و بازی‌های‌شان را دیدیم. 15 بازیکن جدید به این تیم اضافه شده است و مربی خیلی خوب و بزرگی دارند که سابقه مربیگری در لیگ قهرمانان اروپا را هم دارد. بازیکنان خارجی خوبی جذب کردند و یک تیم کاملاً متفاوت هستند. امیدواریم که فردا یک بازی خوب را شاهد باشیم و تمام بازیکنان ما با تمرکز بالا بازی کنند و با صرف فعل خواستن بهترین عملکرد را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به تمجید همتایش در تیم تراکتور از خط حمله سرخپوشان خوزستانی خاطر نشان کرد: برای من مهم نیست که چه بازیکنی گل می‌زند، آنچه اهمیت دارد برنامه و طراحی حمله است. در بازی قبل دیدید که تیم ما با دو فوروارد بازی کرد و فردا هم همین برنامه را داریم تا بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و به گل برسیم. همه بازیکنان در تمام دنیا خواسته‌شان این است که گل بزنند و موفق باشند، ولی نهایتاً این تیم است که گل می‌زند و باید در کنار هم به موفقیت برسیم. تیم ما نشان داده است که راه‌های رسیدن به دروازه حریف را می‌داند و امیدوارم مقابل تراکتور شانس داشته باشیم و توپ‌های ما تبدیل به گل شوند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان راجع به جذب دلفی و اینکه قرار است در چه پستی بازی کند، خاطرنشان کرد: قبل از اینکه فصل شروع شود، من صحبت‌هایی را با یونس دلفی داشتم و برنامه‌مان این بود که او را جذب کنیم، ولی متأسفانه این بازیکن دیر به تیم ما اضافه شد. شرایط بدنی دلفی نسبت به سایر بازیکنان تیم ما عقب‌تر است و الان به صورت ویژه با مربی بدنساز تیم ما کار می‌کند تا زودتر به آمادگی برسد. در مورد پست او هم باید بگویم که هر جایی که در تیم نیاز باشد، باید بازی کند. دلفی بازیکن باکیفیت و جوانی است و امیدواریم که امسال در کنار هم سال خوبی داشته باشیم تا او رشد پیدا کند و بتواند در بهترین‌ تیم‌های اروپایی بازی کند. امیدوارم این اتفاق برای هر بازیکنی که لیاقت دارد در فولاد بیفتد.

نکونام درباره صحبت‌هایی که فولاد با سعید عزت‌اللهی برای جذبش داشته است، گفت: ما با او صحبت کردیم. خودم هم شخصاً با عزت‌اللهی صحبت کردم. او از دوستان خوب من است و ما در تیم ملی هم به‌عنوان بازیکن و هم به‌عنوان مربی کنار هم بودیم. سعید دوست دارد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد و فعلاً ترجیح می‌دهد که در اروپا بازی کند. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

انتهای پیام/