نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: آسمان ایران از امن‌ترین آسمان‌های جهان است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی، نماینده ولی فقیه در استان در دیدار فرمانده و جمعی از کارکنان پدافند هوایی شرق کشور گفت: نیرو‌های مسلح ۴۳ سال است که به عهد خود با امام راحل با وفا مانده اند و دشمن هر جایی که خط قرمز را رد کند باید آماده برخورد جدی نیرو‌های مسلح ایران باشد.

آیت الله عبادی افزود: اکنون شاهد همگام شدن قوای سه گانه و نیرو‌های مسلح با همدیگر هستیم.

وی گفت:امروز نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی بعد از دوران‌های ذلت و زخم‌های عمیق، به این جامعه اسلامی افتخار داده اند.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: قبل از انقلاب اسلامی همه چیز تحت تصرف استعمار بود، حرکت انقلاب و ساختار جدید، بعد از ۴۰ سال از یک قدرت بی نظیر در سطح بین الملل برخوردار است و مجموعه‌ی نیرو‌های مسلح ایران که قبل از انقلاب تحت امر دیگران بودند بر اساس دین، وجدان و تعهد خودشان در دفاع از مردم ایستادند و مبارزه با بیگانه را مردانه آغاز کردند.

آیت الله عبادی گفت: مردم جهان به ایده‌ی جمهوری اسلامی و سمبل عدالت امام علی (علیه السلام) و شهید راه عدالت امام حسین (علیه السلام) پی برده اند و به خاطر این انگیزه به راهپیمایی اربعین حسینی می‌روند.

امیر ارسلان پرویز فرمانده و جمعی از کارکنان پدافند هوایی شرق کشور در این دیدار ضمن اعلام آمادگی نیروهای پدافند هوایی و میثاق با آرمان های امام راحل و شهیدان فعالیت های این نیرو راتشریح رکد.

انتهای پیام

خبرنگار:مرضیه شهریاری

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف