نشست رییس ورزش وجوانان پلدختر با تعدادی از خیرین ورزشی شهرستان

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛  غروب روز چهارشنبه دوم  شهریور ماه ۱۴۰۱ و در اولین روز از هفته دولت مهرداد محمودی  رییس ورزش وجوانان پلدختر با برگزاری یک نشست هم‌اندیشی  با تعدادی از خیرین ورزشی شهرستان از این حامیان ورزش پلدختر تجلیل کرد .

محمودی  در این  نشست که  با حضور بهمن کلانتری رییس شورای اسلامی  و شهرام عزیزی  عضو شورای شهر و دبیر هیات فوتبال پلدختر برگزار شده بود ضمن تبریک فرارسیدن  هفته دولت  ، اظهار کرد: موضوع ورزش از اهمیت ویژه‌ای  برخوردار است که می طلبد  عموم مردم  از همه اقشار  به این  امر  توجه ویژه ای داشته باشند  تا بتوانیم علاوه بر ارتقا سلامتی عموم  با تهدید  آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد  نیز مقابله نماییم.

رییس ورزش وجوانان  پلدختر به نقش مهم خیرین در امر توسعه  ورزش نیز  اشاره کرد و افزود :  تاثیر خیرین  در رشد مقوله ورزش بسیار حائز اهمیت است و خیرین ورزشی در هر سطحی از فعالیت جای تقدیر دارند  زیرا باعث می شوند تا فرزندان این شهرستان در میدان‌های ورزشی  بدرخشند.

او‌ بیان کرد : اعتبارات دولتی جوابگوی نیازهای جامعه ورزشی شهرستان نیست و می طلبد   دراین خصوص افرادی که تمکن مالی دارند به تیم های ورزشی پلدختر ومعمولان  کمک کنند تا در میدان‌های ورزشی شاهد موفقیت بیشتر آنها باشیم.   

محمودی  گفت:  همانگونه که مدرسه و مسجد  برای جوانان مهم است  قطعا  موضوع ورزش و ازجمله  توسعه اماکن ورزشی  نیز  دارای  اهمیت است .

همچنین در این نشست بهمن کلانتری رییس شورای اسلامی شهر پلدختر  نیز  در خصوص توجه به موضوع ورزش شهرستان  تلاش های لازم  دراین خصوص را از برنامه های شورای شهر  برشمرد و گفت:  برای رشد و توسعه ورزش پلدختر  اعضای  شورای شهر  از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود.

لازم به ذکر است؛  در پایان با اهدای لوح تقدیر  از این خیرین ورزشی  به پاس قدردانی از حمایت های آنان از تیم های ورزشی شهرستان  از جمله تیم فوتبال ستارگان پلدختر  تجلیل شد.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف