نخستین برد گیتی‌پسند در لیگ برتر

به گزارش خبرگزاری برنا؛ هفته دوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان کشور امروز (چهارشنبه 13 مهرماه) با شش دیدار در شهرهای رشت، سیرجان، اردکان، تهران، گنبد و ارومیه بدون حضور تماشاگران پیگیری ‌شد.

در یکی از این دیدارهای این هفته تیم شهرداری ارومیه از گیتی‌پسند اصفهان در سالن غدیر ارومیه پذیرایی کرد و به‌رغم میزبانی مقابل این تیم سه بر یک مغلوب شد.

تیم گیتی پسند در ست سوم این مسابقه 25 بر 18 مغلوب شد، اما در ست‌های اول، دوم و چهارم با امتیازهای 25 بر 20، 26 بر 24 و 25 بر 19 مقابل شهرداری ارومیه به پیروزی رسید تا نخستین برد خود را در لیگ برتر مردان به دست آورد.

نادر انصاری، فرج فرج‌الهی و علی یاوری ناظران فنی، ویژه و داوری این مسابقه بودند که 118 دقیقه طول کشید.

داور اول این دیدار مرتضی اکرمی بود و اسماعیل رزقی نیز به عنوان داور دوم او را همراهی کرد. ست چهارم این مسابقه دو کارت زرد داشت که سعید عقیلی سرمربی گیتی پسند و طیب عینی از تیم شهرداری ارومیه دریافت کنندگان این کارت‌ها بودند.

سالن المپیک شهر گنبد میزبان پنجمین مسابقه هفته دوم لیگ برتر بود و تیم لبنیات هراز آمل موفق به شکست سه بر صفر نماینده گنبد شد.

شاگردان بهروز عطایی در نخستین بازی امسال خود با امتیازهای 25 بر 16، 28 بر 26 و 31 بر 29 حریف خود را شکست دادند و به اولین برد خود دست یافتند.

حمید حق‌بین، نورقلی نیازی و احمد دامغانی‌نژاد، ناظران فنی، ویژه و داوری این مسابقه بودند که 95 دقیقه طول کشید.

مسعود ذوقی و مرتضی علایی داوران اول و دوم این مسابقه بودند و مهران فیض امام‌دوست در ابتدای ست سوم این مسابقه از داور اول کارت زرد دریافت کرد.

انتهای پیام//
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف