نامداری: مدیران آلومینیوم تا نیمه شب در حال آماده کردن ورزشگاه بودند/ برای گرفتن امتیاز دست به هر کاری نمی‌زنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ساعاتی پیش و در فاصله چند ساعت به آغاز دیدار آلومینیوم و پرسپولیس فیلمی در فضای مجازی و رسانه پیرامون شرایط زمین چمن مقابل یکی از دروازه‌های استادیوم امام خمینی اراک منتشر و عنوان شد این کار عمدا انجام شده است.

اشکان نامداری  مربی دروازه‌بان‌های آلومینیوم اراک در این باره گفت: اولا که در تفکرات سرمربی تیم ما و همچنین اعضای کادر فنی آلومینیوم چنین مسائلی جایی ندارد که بخواهیم بابت گرفتن امتیاز یک بازی دست به چنین اقداماتی بزنیم. چون مبحث پیرامون محوطه جریمه و دروازه‌بانی است باید بگویم که دروازه‌بان تیم‌ها در آن قسمت از زمین اصلا مشکلی ندارند مگر بخواهند مقابل ضربه پنالتی بایستند.

وی افزود: قبل از شروع مسابقات امسال سازمان لیگ با بررسی وضعیت ورزشگاه امام خمینی (ره) اعلام کرد زمین چمن باید مقداری بزرگتر شود تا به استاندارد لازم برسد و پیش از فصل پیمانکار مجموعه اقدامات لازم را انجام داد و با تغییر جایگاه یکی از تیر دروازه‌ها مقداری از زمین دچار مشکل شد. این مسئله مربوط به امروز نیست و قبل از دیدار با هوادار تغییرات در آن قسمت از زمین چمن صورت گرفته  است.

مربی دروازه‌بانان آلومینیوم اراک تصریح کرد: این نکته را هم نباید فراموش کنید که فوتبال دو نیمه است. اگر یک نیمه دروازه‌بان حریف در آن  دروازه بازی کند طبعا نیمه دیگر را دروازه‌بان تیم ما در آن زمین بازی خواهد کرد و اگر هر مشکلی باشد برای دروازه‌بان تیم ما نیز وجود دارد.  با این وجود انتظار می‌‌رود شاهد یک بازی خوب از سوی دو تیم باشیم و امیدوارم مطرح کردن این مسائل پیش از مسابقه روند حرفه‌ای این دیدار را تحت تاثیر قرار ندهد.

نامداری تاکید کرد: همکاران ما در باشگاه آلومینیوم اراک به خصوص مدیرعامل باشگاه تا بامداد امروز در ورزشگاه پیگیری آماده‌سازی تمام قسمت‌های استادیوم بوده و زحمات شبانه‌روزی این عزیزان نباید با پخش یک فیلم به فضای مجازی زیر سوال برود.

 

انتهای پیام/