مورایس: از تجربه نیازمند برای ایمن کردن دروازه استفاده می کنیم/ فولاد ساختارتیمی خوبی دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از اصفهان، ژوزه مورایس در کنفرانس خبری قبل از بازی با فولاد، اظهارداشت: واضح است که سپاهان و فولاد، دو تیم خوب لیگ برتر هستند. فولاد سرمایه گذاری خوبی انجام داده است، فردا رقابت خوب و جذابی از لیگ را خواهیم دید چرا که بازی از جذابیت و انگیزه بالا برخوردار است.

وی افزود: شما می خواهید بدانید فردا چگونه بازی می کنیم، سوال جذابی است، اما معمولاً استراتژیک تیم را قبل از بازی نمی‌توانیم لو دهیم، به 2 دلیل، اول اینکه نمی‌دانیم فولاد قرار است چه بازی در مقابل ما انجام دهد و دوم اینکه نمی‌دانیم ما می‌توانیم کاری که می‌خواهیم را انجام دهیم یا خیر. باید بگویم تیم ما از بالانس خوبی برخوردار است، تیم فولاد نیز سازماندهی خوبی دارد و در دفاع و حمله خوب کار می کند و باید آماده بازی فردا یاشیم تا بتوانیم به هدف برسیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص وضعیت مصدومان تیم گفت: من با اطلاعات پزشکی به اینجا نیامدم و انتظار چنین سوالی را نداشتم. به گفته فیزیوتراپ تیم محمد کریمی به سه هفته استراحت برای بازگشت به تمرینات نیاز داشت که تاکنون دو هفته آن گذشته است و یک هفته دیگر کریمی در کنار ما خواهد بود اما جلال الدین علیمحمدی به زمان بیشتری نیاز دارد.

وی در ارتباط با وضعیت شهریاز مغانلو و ناکامی وی در زدن گل برای سپاهان در این فصل خاطرنشان کرد: شهریارمغانلو خوب کار می‌کند و مسی هم وقتی به پاریس ژرمن پیوست زمان برد تا گل بزند، شهریار وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهد و نیاز به زمان دارد، اگر انتظارات پایین بیاید گل هم می‌زند و نباید توقع داشت یک نفر تمام مسائل را حل کند.

 

مورایس در خصوص حضور دو دروازه بان خوب و باتجربه سپاهان و نحوه استفاده از آنها گفت: سپاهان چهار دروازه‌بان خوب دارد که در جایگاه‌های مختلف هستند. از بین دروازه‌بانان هر کدام عملکرد بهتری داشته باشند از آن استفاده می‌کنیم. پیام نیازمند خارج از کشور بازی کرده است تجربه متفاوتی دارد و ما نیز می‌خواهیم از تجربیات او استفاده کنیم و منطقه دروازه را ارتقا ببخشیم. از آنها انتظار دارم به بهترین نحو کار کنند و باید از یکدیگر یاد بگیرند.

وی همچنین در خصوص استفاده ترکیبی از دانشگر، نیلسون و داسیلوا در هر بازی، اضافه کرد: دو نفر از این بازیکنان تازه به لیگ ایران آمدند و نفر دیگر هم تجربه بازی در ایران داشته که همه کار خود را به خوبی انجام می‌دهند. من شناخت کافی از لیگ ایران ندارم و شاید همین به نحوه استفاده از آنها برمی گردد، و نحوه استفاده از آنها بستگی به تیم مقابل ما دارد. من با بازیکنانم اعتماد می‌کنم و آن‌ها نیز باید به من اعتماد داشته باشند.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف