مهاجری: باخت برابر پیکان تلنگری برای ما بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از شکست 2 بر یک تیمش مقابل پیکان گفت: نیمه اول خوب نبودیم و باید دلیلش را پیدا کنیم ولی باز هم توانستیم با تساوی به رختکن برویم. با بچه‌ها صحبت کردیم و تغییر سیستم دادیم و بهتر شدیم ولی متاسفانه در یک غفلت و اشتباه و روی نکته‌ای که بارها به بچه‌ها تاکید کرده بودیم ضرر کردیم. می‌دانستیم نقطه قوت پیکان ضربات ایستگاهی است و در بازی‌های قبلی هم ما روی این موضوع گل خورده بودیم.

وی افزود: نمی‌خواهم بگویم این باخت لازم بود ولی بچه‌ها از لحاظ ذهنی آمادگی یک بازی سخت را نداشتند. اجازه دادیم پیکان روی نقاط قوتش به برتری برسد. این ضعف امروز ما بود. نباید در خانه مقابل تیم‌ها غافلگیر شویم و باید همیشه فوتبال‌مان را با همان قدرت ادامه دهیم. هرچند بضاعت محدودی داریم و می‌دانیم از بازی‌ها و جدول چه می‌خواهیم. هنوز خیلی راه و نیاز به هماهنگی بیشتری داریم. این باخت یک تلنگر برای مجموعه ماست که اگر لغزش کنیم تنبیه می‌شویم. امروز در دیداری که حداقل می‌توانستیم بازنده نباشیم بازی را واگذار کردیم. باید تلاش کنیم دربازی‌های آینده روند بهتری در پیش بگیریم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان یادآور شد: انتظارات باید معقول باشد. خیلی از دوستان به ما می‌گویند چرا اهواز تمرین می‌کنید، این برای من هم سخت است. یک زمین تمرین بدهید تا  اینجا تمرین کنیم. نمی‌توانم زمین اصلی‌ام را به زمین تمرین تبدیل کنم که چند روز دیگر خاک شود. باید از لحاظ روانی تیم را آماده این بازی می‌کردیم. باید در ادامه بیشتر تلاش کنیم و به این راحتی بازی را واگذار نکنیم.

انتهای پیام/