مهاجری: اگر در خواب نتیجه بازی هفته قبل پیکان باشیم ضرر می‌کنیم/ به امتیازهای دیدار فردا به شدت نیاز داریم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با پیکان اظهار داشت: وارد هفته سوم می‌شویم. امیدوارم که طبق روال دو هفته قبل بتوانیم فوتبال خوبی ارائه کنیم. پیکان بازیکنان و کادر خوب و جوانی دارد. حسینی جزو مربیانی است که نشان داده تیمش هم فوتبال خوبی ارائه می‌کند و هم با حداقل‌‌ها کار‌های بزرگی انجام می‌دهد. این تیم هفته گذشته با غافلگیری نتیجه را واگذار کرد.

وی در ادامه افزود: نوع فوتبال پیکان برای ما تا حدودی شناخته شده است و سعی کردیم بازیکنان را آماده کنیم. باید کم اشتباه باشیم تا بتوانیم از شرایط میزبانی‌مان استفاده کنیم و امتیاز بگیریم. به این امتیاز‌ها شدیداً نیاز داریم، چون روز‌های سختی پیش روی ماست. کار سختی داریم، چون پیکان و مجتبی حسینی را می‌شناسم. آنها هفته گذشته بازی را روی غافلگیری با آن نتیجه (3 بر صفر) به مس واگذار کردند و اگر در خواب نتیجه هفته گذشته پیکانی‌ها باشیم ضرر خواهیم کرد. این بازی به تلاش و دوندگی نیاز دارد.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: خوشحالم بعد از مدت‌ها هواداران به ورزشگاه خانگی ما می‌آیند. امیدوارم همدلی در تیم بین هواداران هم وجود داشته باشد. فکر می‌کنم سوءتفاهماتی برای آنها به وجود آمده است، ولی هدف باید فوتبال نفت و مسجدسلیمان باشد. این می‌تواند یک پازل باشد برای اینکه بازیکن، باشگاه و هوادار خروجی به نام موفقیت داشته باشند. همانطور که این فضا در سال گذشته ایجاد شد و توانستیم در لیگ برتر بمانیم، امیدوارم امسال نیز چنین شرایطی در تیم ما وجود داشته باشد.

مهاجری در پایان این نشست خبری اشاره کرد، تیمش فردا محروم یا مصدومی ندارد و با تمام نفرات در میدان حاضر خواهد شد.

انتهای پیام/