ملی‌پوشان والیبال مغلوب میزبان شدند

به گزارش خبرگزاری برنا، تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده می‌کند و هم اکنون در شهر لیوبلیانا حضور دارد در آخرین دیدار تدارکاتی مقابل اسلوونی میزبان مسابقات قهرمانی جهان قرار گرفت.  این مسابقه که با توافق دو سرمربی پس از پیروزی در سه ست نخست از سوی اسلوونی، یک ست دیگر هم ادامه یافت با نتیجه 3 بر یک به پایان رسید.

در ست‌های اول تا سوم تیم ملی اسلوونی موفق شد با امتیازهای 25 بر 20، 27 بر 25 و 30 بر 28 ملی‌پوشان کشورمان را مغلوب کند اما در ست چهارم ایران توانست با نتیجه 28 بر 26 بر حریف غلبه کرده و امتیاز ست آخر را به خود اختصاص دهد. اسلوونی پس از مسابقات لیگ ملت‌های 2022 با لبدوف به عنوان سرمربی قطع همکاری کرد و حالا قرار است با سرمربی جدید و رومانیایی خود در قهرمانی جهان حضور پیدا کند.

بهروز عطایی برای شروع این مسابقه از ترکیب محمدطاهر وادی، امین اسماعیل نژاد، امیرحسین اسنفدیار، میلاد عبادی پور، علی اصغر مجرد، امیرحسین توخته و محمدرضا حضرت پور استفاده کرد. در این مسابقه صابر کاظمی به دلیل سرماخوردگی و محمدرضا موذن به دلیل گرفتگی از ناحیه گردن نتوانستند در ترکیب ایران قرار بگیرند.  طبق برنامه تیم ملی ایران صبح استراحت خواهد کرد و عصر چهارشنبه دوم شهریور یک جلسه تمرین توپی برگزار می‌کند.

میلاد عبادی‌پور (کاپیتان)، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، محمدجواد معنوی نژاد، علی‌اصغر مجرد، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، شهروز همایونفرمنش، امین اسماعیل‌نژاد، صابر کاظمی، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا موذن بازیکنان تیم ایران هستند.

هدایت تیم ملی والیبال ایران برعهده بهروز عطایی به عنوان سرمربی است و اکبر محمدی (سرپرست)، علیرضا طلوع‌کیان و احمد لاهوتی (مربیان)، حسین خوریانی (آنالیزور)، رضا نصیری (پزشک) رضا قلی‌پور (تراپیست) و یاناس (مربی بدنساز) دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در این مسابقات هستند.

بازی‌های مرحله مقدماتی تیم ملی ایران در این دوره از مسابقات به میزبانی شهر لیوبلیانا در اسلوونی برگزار خواهد شد و ملی‌پوشان کشورمان روز شنبه پنجم شهریور ماه ساعت 20 به مصاف آرژانتین خواهند رفت.

انتهای پیام//