ملی‌پوشان والیبال در فیلیپین میهمان شدند

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سفیر ایران در فیلیپین گفت: تیم ملی والیبال زنان ایران حدود دو هفته قبل، نایب قهرمان بازی‌های کشورهای اسلامی شد و خوشحالیم که حالا در فیلیپین میزبانشان هستیم.

علیرضا توتونچیان در ادامه اظهار کرد: اولویت کاری ما در شرایط کنونی ارتباط با تیم ملی زنان و برطرف کردن مشکلات آن‌هاست.

وی افزود: در این مسابقات حاضر شدید و در مقابل تیم‌های شرق آسیا مسابقه دادید، کار دشواری است چرا که بازیکنان این منطقه در والیبال صاحب‌نام هستند.

سفیر ایران در فیلیپین عنوان کرد: کسی از شما انتظار ندارد که در برابر این تیم‌ها نتیجه کسب کنید همین که عملکرد خوبی از خود نشان دهید کافی است، البته شما در بازی دیروز مقابل تیم چین باعث دردسر برای این تیم شدید و این مسئله بسیار ارزشمند است. امیدوارم در بازی‌های آینده هم عملکرد خوبی داشته باشید.

توتونچیان خاطرنشان کرد: شما مدت‌ زیادی است که از خانواده‌های‌تان دور هستید، انشاله هر کدام از شما یک تیم درست کنید و والیبال زنان ایران را تقویت کنید.

در ادامه صدیقه اسلامی سرپرست تیم ملی والیبال زنان گزارشی از وضعیت تیم ملی از آغاز تمرینات و نحوه برنامه‌های آماده‌سازی تیم برای حضور در این مسابقات ارائه کرد.

کمپدلی سرمربی ایتالیایی تیم ملی نیز در این مراسم اظهار کرد: باعث افتخار است که من این مسئولیت را در تیم ملی دارم و مثل همیشه تلاش می‌کنیم تا بهترین بازی را ارائه دهیم.

مهسا کدخدا کاپیتان تیم ملی هم در ادامه گفت: ما نماینده زنان ایران در این کشور هستیم و همه تلاش‌مان را می‌کنیم که در این مسابقات عملکرد خوبی را از خود نشان دهیم.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف