مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از گشایش تالار مرکزی ساری در هفته دولت خبر داد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا از مازندران و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران  حسین جوادی اعلام کرد : تالار مرکزی ساری  به زودی افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

جوادی افزود : این تالار که عملیات احداث آن از سال ۱۳۸۶ آغاز شد با شتاب چند ماه اخیر ، در چند روز آینده افتتاح خواهد شد .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان این که ۱۳۰ میلیارد تومان در سالهای قبل برای این طرح هزینه شد و اخیرا نیز ۸۰ میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه بزرگ تخصیص یافت که با این مبلغ که از اعتبارات سفر ریاست جمهوری است این تالار تکمیل خواهد شد . 

حسین جوادی ضمن بیان این نکته که ؛  زیر بنای این طرح بزرگ ۱۲ هزار و ۹۶۷ متر مربع است تصریح کرد : تالار مرکزی ساری از نظر زیبایی ، استاندارد و امکانات فیزیکی از بهترین مراکز فرهنگی و هنری کشور می باشد . 

جوادی گفت : این ابر مجتمع دارای سه سالن اختصاصی سالن آمفی تئاتر  با ظرفیت   ۶۰۱ صندلی ، سالن موسیقی با ظرفیت  ۱۵۸ صندلی و سالن سینما با ظرفیت ۱۸۷ صندلی

می باشد 

وی اضافه کرد : علاوه بر سالن های سه گانه ، این مجتمع دارای کارگاه های آموزشی ، کارگاه های ساخت دکور ، کلاس های آموزشی ، دفاتر انجمن های مختلف فرهنگی شامل موسیقی و تئاتر ، هنرهای تجسمی و همچنین مکان های رفاهی شامل کافی شاپ و نمازخانه ، نگارخانه و کتابخانه و فضاهای اداری ، خدماتی و تاسیساتی می باشد که امید می رود بخش قابل توجهی از نیازهای این شهرستان هنرمند پرور و حتی شهرهای مجاور را تامین کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در پایان از حمایتهای وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی ، استاندار محترم مازندران،  معاونین محترم وزارت فرهنگ و ارشاد ، نمایندگان محترم ساری ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی ،  فرماندار محترم شهرستان ساری و سایر عزیزانی که در تکمیل این پروژه ملی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران همراهی کردند تشکر کرد .

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف