ماجدی: باید قدردان زحمات کادر پزشکی تیم های ملی باشیم

به گزارش خبرگزاری برنا، میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون فوتبال ضمن تبریک به مناسبت روز پزشک گفت: می دانم که به غیر از تیم ملی فوتبال بزرگسالان آقایان به کادر پزشکی دیگر تیم ها آنطور که باید نتوانستیم خدمت کنیم، سعی می کنیم آن چیزی که شایسته است برای تیم‌های پایه انجام بدهیم و امیدوارم با برنامه ریزی که صورت می گیرد، از این پس به بهترین نحو و بیشتر از گذشته اقدامات لازم را انجام دهیم. چرا که حمایت ها و تلاش های شما عزیزان برای هر چه بهتر شدن شرایط بازیکنان تیم های ملی، بر کسی پوشیده نیست و این امر ارزنده است و جای تقدیر دارد. باید قدر زحمات و تلاش های کادر پزشکی تیم های ملی را بدانیم.

وی ادامه داد: از زمانی که دکتر نوروزی و دکتر رازی با بنده در خصوص تجهیز داروخانه مرکز ملی فوتبال صحبت کردند زمان زیادی نمی گذرد و بلافاصله اقدامات لازم به منظور تجهیز داروخانه صورت گرفت که هم اکنون این مرکز مجهز به تمام اقلام درخواستی کمیته پزشکی است. در واقع با حمایت های دولت، مجلس، سازمان لیگ و یکی از اعضای هیئت رئیسه آقای اصولی این اقدام صورت گرفت.

سرپرست فدراسیون فوتبال در ادامه در خصوص پرداخت معوقه های کادر پزشکی تیم های ملی گفت: نمی دانم چرا تا کنون پرداخت حقوق های پزشکان انجام نشده بود و بار مسئولیت بر دوش ما قرار گرفت. سعی کردیم که در مناسب ترین زمان، این مسئولیت را به بهترین نحو انجام دهیم و این موضوع را به فدراسیون بعدی منتقل نکنیم. امیدوارم بعد از انتخابات هشتم شهریور ماه، هر عزیزی که به عنوان رئیس انتخاب می شود با فراغ بال و یک بار سبک تر ادامه کار را پیش ببرد.

ماجدی در پایان گفت: در فوتبال علاقه و عشق حرف اول را می‌زند.کسی که وارد فوتبال می شود با جان و دل کار می کند. اینطور نیست که یک پزشک و فیزیوتراپ بیاید در فوتبال سرمایه گذاری کند و موفق شود. تنها قشری که در فوتبال سود می کنند بازیکنان و مربیان هستند(با خنده) و چه بخواهیم چه نخواهیم در تمام دنیا این موضوع شکل گرفته است. از تمامی عزیزانی که به خاطر علاقه خودشان در این فوتبال زحمت می کشند، تقدیر و تشکر می کنم.

 انتهای پیام //  

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف