لیگ برتر فوتبال| پیروزی استقلال مقابل مس کرمان با فرمول مجیدی/ ساپینتو جادوی مسی‌ها را خنثی کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، استقلال از ساعت 19 امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال، در ورزشگاه آزادی به مصاف مس کرمان رفت که این دیدار با برتری یک بر صفر استقلال پایان یافت.

آبی‌ها که در این مسابقه میزبان بیش از 500 هوادار بانو بودند، به لطف گل دقیقه 75 کوین یامگا برتری دشواری به دست آوردند که اولین پیروزی خانگی آنها محسوب می‌شد. حسین‌خانی در نشست خبری پیش از مسابقه گفته بود که امیدوار است بازیکنانش جادوی دیگری از خود نشان دهد. با این حال کادر فنی استقلال توانست بازیکنان مس را خنثی کند و اجازه ندهد آنها جادویی از خودشان نشان بدهند.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، صالح حردانی (82 – جعفر سلمانی)، ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، مهدی مهدی‌پور (82- سعید مهری)، آرش رضاوند (71 – پیمان بابایی)، کوین یامگا، محمد محبی (71 – آرمان رمضانی) و سجاد شهباززاده (55 – مهدی قایدی).

ترکیب مس کرمان: آرمان شهدادنژاد، امیرحسین عسگری، حسن مرادی‌فر، حسین دوستدار، میلاد خدایی، عارف رستمی (80 – میلاد پورصف‌شکن)، احمد نصیری (5+90 – محمد ستاری)، محمد صبوری،‌ محمد قاسمی‌نژاد (80 – سامان تورانیان)، امین کاظمیان (80 – شروین بزرگ) و مهرداد آوخ (46 – محمدامین اسدی).

داور: حسن اکرمی

اتفاقات مهم این مسابقه به شرح زیر است:

نیمه اول

دقیقه 22: ارسال بلند روی دروازه مس، روی سر روزبه چشمی فرود آمد که ضربه سر چشمی با اختلاف از بالای دروازه نارنجی‌پوشان به بیرون رفت.

دقیقه 31: سیدحسین حسینی پس از اینکه توپ را در دست گرفت، به آن ضربه زد که امیرحسین عسکری خودش را جلوی توپ انداخت و با کارت زرد داور مسابقه روبه‌رو شد.

دقیقه 32: ارسال زمینی صالح حردانی از سمت راست، از مقابل مدافعان مس و مهاجمان استقلال عبور کرد و راهی به دروازه میهمان نیافت.

دقیقه 41: مهدی مهدی‌پور توپ را روی دروازه مس فرستاد که توپ بلوکه شد و پشت محوطه جریمه به آرش رضاوند رسید. رضاوند دروازه نارنجی‌پوشان را هدف گرفت که ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 45: حردانی ارسالی روی دروازه مس کرمان داشت که توپ روی پای ابوالفضل جلالی ننشست و سپس راهی کرنر شد.

نیمه دوم

دقیقه 61: سانتر رافائل سیلوا از سمت چپ دروازه مس روی دروازه محمد محبی فرود آمد که ضربه سر او با واکنش شهدادنژاد سنگربان تیم کرمانی مهار شد.

دقیقه 61: نام آرمان شهدادنژاد دروازه‌بان مس هم در بین اخطاری‌های بازی قرار گرفت.

دقیقه 62: محمدامین اسدی با حرکتی فردی، وارد محوطه جریمه استقلال شد و به توپ ضربه زد که توپ با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه حسین حسینی به بیرون رفت.

دقیقه 75: حسین دوستدار، ارسال بلند بازیکنان استقلال را موقتاً دور کرد که در محوطه جریمه مس کرمان، برخوردی میان حسن مرادی‌فر و مهدی قایدی اتفاق افتاد. سپس یامگا صاحب توپ شد که ضربه او به تور دروازه مس چسبید.

دقیقه 76: پیمان بابایی به دلیل درگیری با بازیکن مس، با کارت زرد مواجه شد.

دقیقه 78: احمد نصیری برخوردی با صالح حردانی داشت که هر دو بازیکن کارت زرد گرفتند.

دقیقه 88: مهدی قایدی به دلیل خطای شدید با کارت زرد داور مواجه شد. اکرمی در ادامه به ریکاردو ساپینتو و بیژن طاهری سرپرست استقلال هم کارت زرد نشان داد.

برتری یک بر صفر استقلال مقابل مس کرمان خاطرات فصل گذشته را برای آبی‌های پایتخت تداعی کرد، دوره‌ای که با هدایت فرهاد مجیدی در بیشتر بازی‌ها با حداقل اختلاف پیروز می‌شدند.

انتهای پیام/