لیگ برتر فوتبال| تساوی استقلال و مس کرمان در نیمه‌ای سرد و بی‌روح

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های استقلال و مس کرمان از ساعت 19 امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال، در ورزشگاه آزادی مقابل هم صف‌آرایی کردند که نیمه اول این مسابقه با تساوی بدون گل پایان یافت.

در 45 دقیقه ابتدایی بازی موقعیت خطرناک چندانی روی دروازه تیم‌ها خلق نشد و عمدتاً کار در میانه زمین دنبال می‌شد.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، کوین یامگا، محمد محبی و سجاد شهباززاده.

ترکیب مس کرمان: آرمان شهدادنژاد، امیرحسین عسگری، حسن مرادی‌فر، حسین دوستدار، میلاد خدایی، عارف رستمی، احمد نصیری، محمد صبوری،‌ محمد قاسمی‌نژاد، امین کاظمیان و مهرداد آوخ.

داور: حسن اکرمی

اتفاقات مهم نیمه نخست به شرح زیر است:

دقیقه 22: ارسال بلند روی دروازه مس، روی سر روزبه چشمی فرود آمد که ضربه سر چشمی با اختلاف از بالای دروازه نارنجی‌پوشان به بیرون رفت.

دقیقه 31: سیدحسین حسینی پس از اینکه توپ را در دست گرفت، به آن ضربه زد که امیرحسین عسکری خودش را جلوی توپ انداخت و با کارت زرد داور مسابقه روبه‌رو شد.

دقیقه 32: ارسال زمینی صالح حردانی از سمت راست، از مقابل مدافعان مس و مهاجمان استقلال عبور کرد و راهی به دروازه میهمان نیافت.

دقیقه 41: مهدی مهدی‌پور توپ را روی دروازه مس فرستاد که توپ بلوکه شد و پشت محوطه جریمه به آرش رضاوند رسید. رضاوند دروازه نارنجی‌پوشان را هدف گرفت که ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 45: حردانی ارسالی روی دروازه مس کرمان داشت که توپ روی پای ابوالفضل جلالی ننشست و سپس راهی کرنر شد.

انتهای پیام/