لالیگا| بارسلونا با درخشش لواندوفسکی و فاتی اولین پیروزی‌اش را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته دوم لالیگا، بامداد امروز (یکشنبه) تیم فوتبال بارسلونا میهمان رئال سوسیه‌داد بود و میزبان باسکی خود را با نتیجه 4 بر یک شکست داد تا شروع ناامیدکننده‌اش در این رقابت‌ها را جبران کند.

بارسلونا خیلی زود و در همان نخستین دقیقه بازی توسط روبرت لواندوفسکی به گل رسید. این اولین گل ستاره لهستانی جدید کاتالان‌ها برای این تیم در یک بازی رسمی بود. برتری بارسا اما تنها پنج دقیقه دوام داشت، چرا که دروازه‌اش توسط ایزاک باز شد تا کار به تساوی کشیده شود.

تا دقیقه 66 بازی توپ دیگری از خط دروازه‌ها رد نشد و سرانجام عثمان دمبله موفق شد دومین گل را برای میهمان کاتالان بزند. دو دقیقه بعد هم لواندوفسکی دومین گل خود و سومین گل را برای بارسا زد تا خیال ژاوی هرناندس از بابت کسب اولین پیروزی در این فصل آسوده شود.

در نهایت آنسو فاتی کسی که پاس دو گل قبلی را داده بود، خود در نقش گلزن ظاهر شد و در دقیقه 79 چهارمین گل را هم برای بارسلونا زد. بارسلونا با این نتیجه چهار امتیازی شد و به رده پنجم جدول لالیگا صعود کرد. آبی‌و‌سفیدپوشان باسک هم با سه امتیاز در رده دهم جدول باقی ماندند.

امشب و بامداد فردا با برگزاری دو بازی دیگر هفته دوم لالیگا به پایان می‌رسد که در بازی اول از ساعت 22:30 دوشنبه شب الچه پذیرای آلمریا خواهد بود و در بازی دوم از 30 دقیقه بامداد سه‌شنبه جیرونا از ختافه پذیرایی می‌کند.

در جدول رده‌بندی لالیگا، تیم‌های ویارئال، رئال مادرید و بتیس هر سه با شش امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب اول تا سوم هستند.

 

انتهای پیام/