قاسمی‌نژاد: به قایدی گفتم آرام‌تر/ ستاری: تساوی کمترین حق مس کرمان بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد قاسمی‌نژاد پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل مس کرمان اظهار داشت: بازیکنان ما زحمت کشیدند و شاهد بازی برابری بودیم. روی غافلگیری گل خوردیم و چند موقعیت خوب داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. برخی از بازیکنان ما برای اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی می‌کردند. ما تیم بسیار خوب و باکیفیتی داریم. متأسفانه توپ‌های ما تبدیل به گل نشدند و امیدوارم در ادامه کار، بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی در مورد درگیری ایجاد شده در اواخر نیمه دوم تصریح کرد: این اتفاقات در فشار مسابقه اتفاق می‌افتد و درگیری خاصی رخ نداد. مهدی قایدی پشت پای مرا زد که گفتم آرام‌تر. به نظرم با کادر فنی و بازیکنان جوان و خوبی که داریم، از مس بیشتر می‌شنوید.

همچنین محمد ستاری مدافع مس کرمان در پایان این مسابقه گفت: خیلی خوب بازی کردیم و اگر باهوش‌تر بودیم، می‌توانستیم بازی را به نفع خودمان تمام کنیم یا یک امتیاز بگیریم. استقلال از هوش خود استفاده کرد و بازی سختی داشتیم، اما یک امتیاز کمترین حق ما بود.

وی راجع به درگیری‌هایی که در میانه زمین به وجود آمد، خاطر نشان کرد: برخوردها طبیعی بود. بازیکنان ما تمام تاکتیک‌ها را به نحو احسن اجرا کردند و در صحنه گل، توپ روی غفلت آنها از چند بازیکن عبور کرد. می‌توانستیم از استقلال امتیاز بگیریم و بچه‌ها به همین خاطر خیلی ناراحت بودند.

مدافع تیم فوتبال مس کرمان در پاسخ به این پرسش که نارنجی‌پوشان در پایان لیگ بیست‌ودوم به چه رتبه‌ای دست خواهند یافت، توضیح داد: خیلی زود است که درباره رتبه صحبت کنیم. مس سال اول حضورش در لیگ برتر را می‌گذارند، اما توانایی زیادی دارد. تیم تا اینجای کار هم بسیار عالی نتیجه گرفته است و نتایج بهتری هم کسب می‌کند.

انتهای پیام/