فلاح: قهرمانی باشگاه‌های جهان جنگ ستارگان است

به گزارش خبرگزاری برنا؛ محمد فلاح پس از مسابقه پیکان برابر مس رفسنجان در هفته دوم لیگ برتر مردان اظهار کرد: مسابقه نسبتا خوبی برای اوایل لیگ بود. دو ست اول امتیازها خیلی نزدیک بود اما در ست سوم، بازی پیکان بهتر بود و مسابقه تقریبا یک طرفه شد.

وی افزود: تقریبا 80 درصد از خواسته‌های مربی و آنالیزور را در مسابقه اجرا کردیم و با نتیجه سه بر صفر برنده شدیم.

این بازیکن با اشاره به مصدومیتی که پشت سر گذاشته توضیح داد: 19 مهر 1400 رباط صلیبی پای من پاره شد و مجبور به جراحی شدم. بعد از یک سال سخت خداراشکر توانستم به والیبال برگردم و مسابقه اول خیلی به لحاظ روانی برایم سخت بود. البته از نظر جسمی و فیزیکی آماده بودم اما ترس از آسیب داشتم که به مرور از اواسط ست اول برطرف شد و توانستم بازی خوبی ارائه دهم.

وی درباره هدف تیم پیکان در لیگ برتر گفت: اگر نایب قهرمانی سال پیش را فاکتور بگیریم پیکان تیم بزرگی است و هر تیمی دوست دارد مقابل این تیم پیروز شود. پیکان با اختلاف پرافتخارترین تیم آسیاست و تیم‌ها فراتر از توان برابر این تیم ظاهر می‌شوند به همین دلیل کار بازیکنان و مربی این تیم همواره دشوار است. تلاش می‌کنیم نماینده خوبی برای این باشگاه باشیم تا جایگاهی را که لایق پیکان است، به دست آوریم.

فلاح در پایان در خصوص حضور تیم پیکان در مسابقات باشگاه‌های جهان عنوان کرد: در این رقابت‌ها بهترین نمایش خود را ارائه می‌دهیم. تیم‌های بزرگ دنیا و برترین بازیکنان به این مسابقات می آیند و جنگ ستارگان است. سطح بسیار بالایی دارد و سعی می‌کنیم صد در صد توانمان را در این مسابقات بگذاریم.

تیم پیکان تهران امروز (چهارشنبه سیزدهم مهر) در نخستین مسابقه هفته دوم لیگ برتر مردان و در سالن فدراسیون والیبال موفق به شکست سه بر صفر مس رفسنجان شد.

انتهای پیام//
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف