فشار آنتونی به آژاکس برای پیوستن به منچستریونایتد/ ارائه پیشنهاد جدید به مهاجم برزیلی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچستریونایتد که در روزهای پایانی نقل‌وانتقالات تابستانی جاری به دنبال تقویت خط حمله خود است، همچنان در تلاش برای به خدمت گرفتن آنتونی مهاجم برزیلی تیم فوتبال آژاکس است، این در حالی است که پیش از این پیشنهاد 80 میلیونی‌ یورویی‌ آنها بابت جذب این بازیکن 22 ساله از سوی آژاکس رد شده است.

نشریه «تلگراف» هلند حالا خبر می‌دهد که منچستریونایتد پیشنهادی جدید بیش از 90 میلیون یورویی به آژاکس برای به خدمت گرفتن آنتونی ارائه داده است و خود این مهاجم برزیلی هم از مدیران این باشگاه هلندی خواسته تا با او همکاری کنند که تا 48 ساعت آینده این انتقال عملی شود.

نشریه «میرر» انگلیس هم مدعی شد که آنتونی درخواست جدایی به مدیران آژاکس داده است، این در حالی است که قرارداد فعلی او تا سال 2025 اعتبار دارد. پایگاه خبری «اتلتیک» هم گزارش داد؛ مدیران منچستریونایتد از به توافق رسیدن با همتایان خود در آژاکس برای انتقال آنتونی به جمع شاگردن اریک تن‌هاخ اطمینان دارند.

شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» هم خبر داد؛ باشگاه منچستریونایتد مذاکراتی را با نیوکاسل به منظور به خدمت گرفتن مارتین دوبراوکا دروازه‌بان اسلواکیایی و 33 ساله این تیم داشته است. پیش از این منچستری‌ها نسبت به جذب کوین تراپ دروازه‌بان اینتراخت فرانکفورت هم اقدام کرده بودند.

منچستریونایتد همچنین اریک بایی مدافع ساحل عاجی خود را با قرارداد قرضی یکساله با بند خرید 6 میلیون یورویی (بسته به تعداد بازی‌هایش و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا) به المپیک مارسی قرض داد. مارسی تمامی دستمزد وی را پرداخت خواهد کرد و منچستریونایتد رقمی را پرداخت نخواهد کرد.

انتهای پیام/