فخرالدینی: پرسپولیس تیم گردن کلفتی است/ نباید نتایج سال گذشته را ملاک قرار دهیم

میلاد فخرالدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت تیمش بعد از پیروزی برابر صنعت نفت آبادان گفت: خدا را شکر که بعد از باخت در هفته اول توانستیم خارج از خانه صنعت نفت را شکست بدهیم که این نتیجه توانست شکست برابر هوادار را جبران کند. برد بیرون از خانه همیشه شیرین است و حالا هم با انگیزه زیادی تمرینات را دنبال می‌کنیم تا آماده بازی با پرسپولیس شویم.

مدافع تیم فوتبال آلومینیوم اراک در واکنش به طرح این موضوع که پرسپولیس نسبت به فصل گذشته قوی‌تر شده است، تصریح کرد: پرسپولیس نفرات باکیفیتی را جذب کرده و اکثر بازیکنان فصل قبل را هم نگه داشته است. آنها تیم گردن کلفتی هستند و با توجه به عدم برد در دو بازی ابتدایی برای گرفتن سه امتیاز به اراک می‌آیند. البته ما هم آلومینیوم هستیم و مطمئناً تلاش می‌کنیم در زمین خودمان به هیچ تیمی باج ندهیم.

 

وی در خاتمه تصریح کرد: آلومینیوم همیشه مقابل تیم‌های بزرگ نتایج خوبی می‌گیرد. پارسال سه بازی با پرسپولیس انجام دادیم که دو بازی را بردیم. ما حتی سپاهان را هم شکست دادیم و به استقلال نباختیم. البته در بازی با پرسپولیس نباید نتایج سال گذشته را ملاک قرار دهیم، چون هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. ما باید برابر پرسپولیس باهوش و بدون اشتباه بازی کنیم و امیدوارم این بازی را هم با برد پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/