عیادت کاظمی پور از بانوی ملی پوش جودوی ایران در آستانه عمل جراحی

به گزارش خبرگزاری برنا؛  دکتر مریم کاظمی پور یک شنبه شب با حضور در بیمارستان ابن سینای تهران از محدثه حسینی بانوی قهرمان جودوی ایران که در بازی های همبستگی کشورهای با وجودی مصدومیت و شکستگی دست با رشادت به مبارزات ادامه داد دقایقی قبل از اینکه راهی اتاق عمل شود، عیادت کرد .

آرش میر اسماعیلی رئیس ، بهاروند و گرائیلی نواب رئیس بانوان و آقایان ، صدیقه کعبی زاده دبیر فدراسیون جودو هم در این دیدار حضور داشتند .

 مریم کاظمی پور از غیرت و تعصب محدثه حسینی جودوکار ملی پوش ایران در پنجمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به نیکی نام برد و برای او آرزوی بهبودی و سلامتی کرد .

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که این بانوی ملی پوش با اراده جدی دوران نقاهت را هم سپری کرده و با بازیابی سلامتی خود ، مجددا در مسیر قهرمانی و افتخار آفرینی قرار گیرد .

در بخش مسابقات تیمی جودوی بانوان، محدثه حسینی نماینده وزن ۶۳-کیلوگرم تیم ملی بانوان در همان دیدار نخست مسابقات رده بندی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی مقابل حریف خود دچار شکستی از ناحیه ساعد دست چپ  شد، اما او حاضر نشد که از ادامه مسابقات انصراف دهد و با همان شرایط شکستگی دست در ترکیب تیم قرار گرفت و در دیدار مقابل تیم الجزایر نیز به روی تاتامی رفت. 

محدثه حسینی با مصدومیت شدیدی که از ناحیه ساعد دست چپ داشت به مبارزات خود ادامه داد و در دیدار با جودوکار الجزایری مصدومیت وی تشدید پیدا کرد و پس از پایان مسابقات بلافاصله اقدامات اولیه برای مداوای او آغاز شد. 

این عضو تیم ملی بانوان علی رغم مصدومیت تمام تلاش های خود را انجام داد و ‌مقابل حریف خود مبارزه کرد و پس از پایان این دیدار، وی همراه با مربیان تیم ملی و مصطفی کریمی سرپرست تیم ملی راهی بیمارستان شد تا مراحل درمان دست وی انجام شود.

در نهایت با تصمیم پزشکان دست محدثه حسینی آتل‌گیری و اقدامات اولیه انجام شده و ملی پوش کشورمان امروز‌ از بیمارستان قونیه ترخیص شود و معالجات را در تهران ادامه دهد.

 انتهای پیام //