عکس‌های فاش شده از آیفون ۱۴

شایعات مربوط به آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو از ماه‌ها قبل به بیان مشخصات و جزئیات درمورد این گوشی‌های هوشمند پرداخته‌اند. در این‌مرحله ما تقریباً می‌دانیم چه انتظاری باید از نسل بعدی گوشی‌های هوشمند اپل داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

شکار لحظه‌ها از یوفوهایی که در آسمان دیده شدند/ عکس

رازهای شگفت انگیز دوقلوهای همسان / یک معجزه واقعی!

اپل روز گذشته دعوت‌نامه‌هایی برای رویداد آینده‌ی خود ارسال کرد که طی آن، سری جدید آیفون را معرفی خواهد کرد. درحالی‌که کمتر از دو هفته تا معرفی رسمی جدیدترین نسل گوشی‌های غول فناوری مستقر در کوپرتینو باقی مانده است، همچنان شاهد انتشار گزارش‌ها و شایعات درمورد این محصولات هستیم. اکنون مجموعه تصاویر جدیدی از سری آیفون ۱۴ دردسترس قرار گرفته است که نگاهی واضح از طراحی نهایی احتمالی این گوشی‌ها به ما ارائه می‌دهد.

آیفون ۱۴ پرو

از مدتی قبل گزارش‌هایی درمورد حذف بریدگی بالای نمایشگر مدل‌های پرو سری آیفون منتشر شده است. اگر تصاویر فوق واقعی باشند، نشان می‌دهند که طراحی جدید پانچ‌هول درکنار بریدگی قرصی‌شکل چگونه خواهد بود. این عکس‌ها همچنین برخی از رنگ‌های احتمالی مدل‌های پرو آیفون‌های بعدی اپل را ارائه می‌دهند.

آیفون ۱۴ پرو

شایعات قبل حاکی از آن بود که این شرکت امسال آیفون ۱۴ پرو را در رنگ آبی عرضه نخواهد کرد که با تصاویر جدید فاش شده از این دستگاه تناقض دارد. البته طی هفته‌های آینده به‌طور کامل متوجه خواهیم شد که رنگ‌بندی نهایی اپل برای این نسل از گوشی‌های هوشمندش، چه گزینه‌هایی خواهد بود.

علاوه‌ بر تصاویر فوق یک ویدئو کوتاه نیز از آیفون ۱۴ پرو در ویبو منتشر شده است که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید.

۲۲۷