صدرنشینی سیرجانی‌ها با شکست سایپا

به گزارش خبرگزاری برنا؛ هفته دوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان کشور امروز (چهارشنبه 13 مهرماه) با شش دیدار در شهرهای رشت، سیرجان، اردکان، تهران، گنبد و ارومیه بدون حضور تماشاگران پیگیری می‌شود.

در دومین مسابقه هفته دوم لیگ برتر مردان تیم‌های هورسان رامسر و نیان الکترونیک خراسان در سالن شهدای رشت به مصاف یکدیگر رفتند و هورسانی‌ها سه بر یک به پیروزی رسیدند.

نماینده خراسان در ست دوم این مسابقه 25 بر 20 به پیروزی رسید، اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 22 و 25 بر 18 نتیجه مسابقات را واگذار کرد تا دومین شکست خود را تجربه کند.

شاگردان رحمان محمدی‌راد با کسب این برد که دومین پیروزی هورسان در این فصل است، شش امتیازی شدند.

حسین پورکاشیان، جلال اکبر اشرفی، مسعود یزدان‌پناه، مهدی نویدی و میثم پارسه به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر ویژه، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این مسابقه را که به مدت 123 دقیقه طول کشید، برعهده داشتند.

علیرضا بهبودی از تیم نیان الکترونیک در ست چهارم مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

در دیگر مسابقه این هفته لیگ برتر مردان تیم فولاد سیرجان ایرانیان صدرنشین این رقابت‌ها میزبان سایپا در سالن امام علی (ع) شهر سیرجان بود.

شاگردان سعید رضایی در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 19 و 25 بر 21 نارنجی‌پوشان را شکست دادند و به دومین برد خود دست یافتند و شش امیتازی شدند.

خلیل یگانه‌مجد، علی‌اکبر ثابتی‌پور و شهباز صدری، ناظران فنی، ویژه و داوری این مسابقه بودند.

امید فولادی‌وندا و قادر صادقی نیز داوران اول و دوم این مسابقه بودند که 87 دقیقه طول کشید. سرمربی تیم فولاد سیرجان در ست دوم این مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

انتهای پیام//
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف