شکوه‌فر: نام و خاطره شهید رجایی همیشه در کشور خواهد درخشید

به گزارش خبرگزاری برنا؛ دکتر بنیامین شکوه‌فر در آغاز مراسم گردهمایی مدیران ورزش و جوانان و فدراسیون‌های ورزشی با تبریک فرارسیدن هفته دولت اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنیم که امروز در خدمت جامعه ورزش کشور هستیم. نام و خاطره شهید رجایی همیشه در کشور خواهد درخشید. ما به عنوان خدمت‌گذاران وزارت ورزش و جوانان اگر بخواهیم مسیری برای خود انتخاب کنیم یکی از بهترین آنها راه و روش شهید رجایی است.

وی افزود: خوشحالیم دولتی درحال خدمت است که راه و منش دولت شهید رجایی را پیش گرفته است. دولتی که رکورد سفرهای استانی را در تمام ادوار دولت‌های قبل شکسته است و تمام وزرای دولت هر هفته تمام پنج شنبه و جمعه‌ها را به بازدید از استان‌ها می‌گذرانند.

معاون وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: در فضای ورزش و جوانان با هدایت دکتر سجادی همه مجموعه درحال خدمت به این خانواده هستند. امیدوارم در تمام دوران مسئولیت‌مان همین راه را ادامه دهیم و در خدمت مردم باشیم.

دکتر شکوه‌فر ضمن خوش‌آمدگویی به همه مدیران کل استان، روسای فدراسیون‌ها و مدیران ستادی وزارت ورزش جوانان اظهار داشت: این گردهمایی نشان می‌دهد که همه مسئولان ورزش و جوانان از همه فرصت‌ها استفاده می‌کنند تا بتوانند قدم‌های مثبتی بردارند. امیدوارم با رهنمون‌های وزیر ورزش و جوانان بتوانیم به توفیقات بهتری دست پیدا کنیم.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف