شایعه طلاق و ازدواج دوباره شهاب حسینی چگونه شکل گرفت؟

شایعه طلاق شهاب حسینی از همسرش همواره در طول سال‌های اخیر از سوی برخی سایت‌ها و رسانه‌های داخلی مطرح شده و هر بار هم تکذیب شده است.

اما در تازه‌ترین ادعا برخی سایت‌های داخلی، تصویری از شهاب حسینی و یک بازیگر زن هالیوودی در خیابان‌های آمریکا منتشر کرده و مدعی شده اند که او با این بازیگر سینمای هالیوود ازدواج کرده است. تصویری که مشخص نیست چه زمانی ثبت شده است.

(تصویر) شایعه طلاق و ازدواج دوباره شهاب حسینی چگونه شکل گرفت؟

ادعایی که پایه و اساسی ندارد و صرفا بر پایه مشاهده این تصویر مطرح شده است. این درحالی است که شهاب حسینی معمولا هر چند وقت یک بار با یکی از چهره‌های مشهور هالیوود دیدار می‌کند و تصویر دیدارش در فضای مجازی منتشر می‌کند.

او پیش‌تر هم با رابرت دنیرو، چهره مطرح بازیگری جهان دیدار کرده بود. پس از این دیدار او گفته بود که فعلا دل و دماغی برای شرح این روز به یاد ماندنی ندارد، اما ملاقات و آشنایی با چهره‌های بزرگی نکته‌های زیادی را آموخته است.

(تصویر) شایعه طلاق و ازدواج دوباره شهاب حسینی چگونه شکل گرفت؟

بازی شهاب حسینی در یک فیلم ایرانی – انگلیسی

دو هفته قبل بود که مجله ورایتی گزارش داد که شهاب حسینی به پروژه سینمایی کوه‌های دوردست به کارگردانی میترا تبریزیان پیوسته است. پروژه‌ای که در واقع دنباله فیلم سینمایی غلام است که میترا تبریزیان شش سال قبل در لندن ساخت و نقش اول آن نیز بر عهده شهاب حسینی بود.

کوه‌های دور دست که توسط تبریزیان و سیروس مسعودی، فیلمنامه نویسان «غلام» نوشته شده است. داستان پسر ۱۲ ساله‌ای به نام علی را روایت می‌کند که در شهری کوچکی در ایران زندگی می‌کند و مادرش در جوانی ناپدید شده است. در حال حاضر هم پدرش ازدواج کرده است. او که نگران توجه پدر خود است، با از دست دادن این توجه تصمیم به گرفتن انتقام می‌گیرد.