سیف‌الله‌پور: ورزشگاه وطنی با حضور وبیناری رئیس جمهور افتتاح می‌شود/ دغدغه حضور تماشاگران را داشتیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایزد سیف‌الله‌پور مدیرعامل نساجی در حاشیه تمرین این تیم در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر اظهار داشت: بسیار خوشحالم و افتخار می‌کنم که پس از 2 سال و 7 ماه مجدداً به ورزشگاه وطنی برگشتم و از صمیم قلب برای تیم پرقدرت نساجی آرزوی موفقیت می‌کنم. متاسفانه صبح اتفاقی رخ داد و هواداران ما آزرده خاطر شدند، ولی من وظیفه دارم از زحمات حسینی‌پور استاندار مازندران، احمد ثلاثی مشاور و دستیار ویژه استاندار تشکر کنم. ما در خدمت آنها بودیم که برای خوشحالی هواداران در ورزشگاه هستند. همچنین باید از زحمات مولایی فرماندار قائمشهر و رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان نیز تقدیر کنم.

وی ادامه داد: دغدغه همه ما این بود که هواداران به ورزشگاه بیایند، وگرنه کار زمین بسیار خوب انجام شده است. اقدامات و کارها به شکلی انجام شده که ورزشگاه و کلیه امکانات در اختیار باشگاه قرار بگیرد که وظیفه دارم تشکر کنم.

مدیرعامل نساجی گفت: دغدغه ظهر امروز ما حضور هواداران بود که می‌بینید بدون اطلاع رسانی در ورزشگاه آمده‌اند. باز هم می‌خواهم از زحمات استاندار تشکر کنم. ما پنج شنبه منتظر حضور استاندار و وزیر ورزش هستیم و این ورزشگاه به صورت وبیناری با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود. ساعت 6 بعدازظهر افتتاحیه است و ان‌شاءالله‌ که هواداران ما را تنها نمی‌گذارند.

 

انتهای پیام/