سرمایه گذاران بیت کوین منتظر تصمیم فدرال رزرو /طلا صعودی شد

به گزارش اقتصادنیوز، اقتصاد آلمان 0.1 درصد در سه ماهه اخیر نسبت به سه ماهه گذشته و 1.8 درصد در سال رشد کرد، که از انتظارات برای رکود در سه ماه منتهی به ژوئن، که توسط مخارج خانوارها و دولت حمایت شده بود، پیشی گرفت.

این رشد، علیرغم بحران انرژی در این قاره، به احساسات سرمایه گذاران پیش از آغاز گردهمایی سالانه فدرال رزرو آمریکا در جکسون هول، وایومینگ در اواخر پنجشنبه کمک کرده است.

سرمایه گذاران همچنین صورتجلسه آخرین نشست سیاست بانک مرکزی اروپا را به دقت مطالعه خواهند کرد، چرا که بانک مرکزی اروپا در ماه گذشته نرخ بهره را بیش از حد انتظار 50 واحد افزایش داد.

همچنین معاملات آتی طلا با 0.8 درصد افزایش به 1775.55 دلار در هر اونس رسید، در حالی که EUR/USD با 0.4 درصد افزایش در 1.0002 معامله شد.

انتظار بیت کوین

همزمان با نزدیک شدن به زمان سخنرانی بعدی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در مورد تورم و اقتصاد، لرزش ارزهای دیجیتال روز چهارشنبه ادامه یافت.

بیت کوین و اتر در سطح محدودی نوسان دارند. بیت کوین به تازگی در حدود 21هزار و 500 دلار تغییر کرده است که در 24 ساعت گذشته چند کسری از درصد افزایش یافته است.

پس از سقوط در اواخر هفته گذشته، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار در بحبوحه معاملات تا حد زیادی ضعیف شده و به سختی به بالای 21هزار دلار چسبیده است زیرا سرمایه گذاران منتظر شفافیت بیشتر در مورد سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا در آینده هستند.