ساسا: مقابل ایران 40 دقیقه جنگیدیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نوریو ساسا در غیاب سرمربی آمریکایی تیم ملی بسکتبال ژاپن هدایت این تیم را در بازی مقابل ایران بر عهده داشت. مربی تیم ملی بسکتبال ژاپن پس از شکست تیمش مقابل ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی گفت: بازیکنان تیم ملی بسکتبال ایران را می‌شناختیم و برای متوقف کردن نفراتی مثل حدادی، یخچالی و ارسلان کاظمی برنامه داشتیم.

وی اضافه کرد: با استفاده از بازیکنان جوان تیم خود شوت‌های خوبی به سبد ایران زدیم و با وجودی که نتیجه را واگذار کردیم برای ما خیلی مهم بود که 40 دقیقه جنگیدیم.

ساسا در در مورد غیبت سرمربی آمریکایی تیم ملی ژاپن در تهران اظهار داشت: هیچ نکته منفی در کار نبود. ما با هم روابط خوبی داریم و مرتب در تماس هستیم.

مربی تیم ژاپن در پاسخ به این سؤال که چرا بازیکنانش اصرار به استفاده از شوت‌های 3 امتیازی داشتند، تصریح کرد: در کوارتر نخست، نتیجه خوبی از شوت‌های راه دور گرفتیم ولی بعضی اوقات خیلی سخت است که نقشه را عوض کنیم. اگر سرمربی تیم در کنار ما بود شاید می‌توانست تیم را تغییر دهد.

یودای بابا، ملی پوش بسکتبال ژاپن نیز گفت: این بازی را بررسی خواهیم کرد و برای دیدارهای بعدی آماده می‌شویم. نکته مهم در این دیدار برای ما 40 دقیقه تلاش همه بازیکنان بود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/