زندگی شهید رجایی برای مردم و مسئولان عبرت آموز است

به گزارش خبرنگار فرهنگی برنا از قزوین؛ آیت الله  علی اسلامی امام جمعه تاکستان در دیدار با استاندار قزوین با تبریک هفته دولت گفت: سنت شایسته ای است که سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر به نام هفته دولت نامگذاری شده است 

وی افزود: برگزاری هفته دولت ازکارهای خوبی است که در این ایام یاد شهیدان زنده گرامی داشته می شود و این کار عبرت و درسهای زیادی دارد.

  امام جمعه تاکستان بیان کرد: شهید رجایی برای گذران زندگی دست فروشی می کردکه این عبرت و درسی است که انسانی وارسته از معلمی ساده و‌کاسبی در کنار خیابان به چنین عزت و جایگاه بزرگی می رسد.

وی بیان کرد: به داشتن الگوهایی چون شهیدان رجایی و باهنر افتخار می کنیم و لازم است خدمات دولتمردان برای مردم بازگو‌ شود.

image_2022_8_24-19_25_41_847_YgK

آیت اله اسلامی خاطرنشان کرد: خدمات ارائه شده از سوی کارگزاران در هفته دولت در حجم بیشتری به مردم ارایه می شود تا عظمت خدمت رسانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مردم  نمایان شود. 

وی با بیان عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی تصریح کرد: پوتین در دیدار با مقام معظم رهبری تقاضای پهباد می کند و این در حالی است که کشور شوروی سابق در گذشته از دادن سیم خاردار هم به کشور ما امتناع می کرد.و امروز دنبال چگونگی دور زدن تحریم بودند تا تحریم غرب را خنثی کنند. 

نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری هفته دولت را به مسولین استان و شهرستان تبریک گفت و افزود: همه باید در خدمت به نظام و‌مردم و ولایت تلاش شبانه روزی را فراموش نکنند.

image_2022_8_24-19_27_52_313_Yod

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین  در ابتدای سفر به شهرستان تاکستان با تقدیم گل و نثار فاتحه به مقام شامخ شهدای تاکستان ادای احترام کرد.

همچنین استاندار قزوین با خانواده شهید ابراهیم رحمانی دیدار و گفتگو کرد. 

image_2022_8_24-19_27_53_632_wFS

شهید ابراهیم رحمانی ۱۲ دی ۱۳۲۳، در شهر تاکستان به دنیا آمد و بیست و پنجم فروردین ۱۳۶۶، در فاو عراق به مقام شهادت نائل شد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف