رونالدو به 3 تیم پیشنهاد داده شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو آنقدر مصمم به ترک منچستریونایتد و بازی در لیگ قهرمانان اروپاست که به مدیربرنامه‌های خود ژرژ مندز مأموریت داده هر طور شده است او را به تیمی ببرد که در مهمترین تورنمنت باشگاهی دنیا حضور دارد، به همین دلیل هم او این ستاره 37 ساله را به تیم‌های میلان، ناپولی و اسپورتینگ لیسبون پیشنهاد داده است.

منچستریونایتد امسال جایی در لیگ قهرمانان اروپا ندارد و این یعنی که رونالدو با ماندن در این تیم بعد از نزدیک به 20 سال از بازی در تورنمنتی که لقب آقای گل آن را یدک می‌کشد، باز خواهد ماند. این اتفاق ممکن است به رقیب دیرینه او لیونل مسی این فرصت را بدهد که رکورد گلزنی خود در لیگ قهرمانان را ارتقا دهد. به همین دلیل او می‌خواهد قبل از آنکه خیلی دیر شود، راهی برای بازگشت به لیگ قهرمانان پیدا کند.

در همین راستا جان‌لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شده است که مندز با چند باشگاه تماس برقرار کرده تا شرایط آنها را برای پذیرایی از رونالدو بررسی کند که در میان آنها ناپولی بیش از دو تیم دیگر به خدمت گرفتن ستاره سابق یوونتوس تمایل نشان داده است. البته با توجه به هزینه‌های سنگین جذب رونالدو و اضافه شدن مهاجمانی مانند کواراتس‌خلیا، جاکومو راسپادوری و جووانی سیمئونه به تیم لوچانو اسپالتی بسیار بعید است که این تیم بتواند رونالدو را به خدمت بگیرد مگر اینکه مهاجم پرطرفدارش ویکتور اوسیمهن را بفروشد.

با توجه به جابجایی‌های صورت گرفته در بازار تابستانی امسال، برای رونالدو گزینه‌های زیادی باقی نمانده، اما او هنوز امیدوار است که بتواند از منچستریونایتد جدا شود و به تیمی برود که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حضور دارد و امیدش هم به تیم‌هایی مانند چلسی، مارسی و اسپورتینگ لیسبون است. در این میان سایت کات‌آفساید هم گزارش کرده که رونالدو در آستانه پیوستن به اسپورتینگ لیسبون بوده است، اما منچستریونایتد مقابل انتقال او مقاومت می‌کند.

 

انتهای پیام/