رنگرز: آمادگی حضور 30 درصدی هواداران در دربی شمال را داریم/ کار احداث پیست تارتان از هفته آینده آغاز می‌شود

حسن رنگرز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص آخرین وضعیت آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی اظهار داشت: مراحل آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی به پایان رسیده است و امروز هم صندلی‌های چرمی نیمکت‌ها نصب می‌شود و همچنین صندلی‌های بخش VIP هم نصب شدند، همچنین تعویض پروژکتورها و تقویت سیستم نور ورزشگاه انجام شد و کشت خزانه چمن هم صورت گرفته و تنها موضوع بحث مقاومت چمن ورزشگاه وجود داشت که خداراشکر این موضوع هم حل شده است و ورزشگاه هم آماده برگزاری مسابقات است.

وی در خصوص بازدید داوود رفعتی نماینده سازمان لیگ از ورزشگاه وطنی تصریح کرد: در دو روز گذشته بازدید از آخرین شرایط ورزشگاه وطنی انجام گرفت و مشکلی در این زمینه وجود ندارد و همه موارد طبق خواسته‌های سازمان لیگ انجام شده است و مشکلی برای برگزاری مسابقات وجود ندارد. نماینده سازمان لیگ هم گزارش خود را به مسئولان سازمان لیگ ارائه خواهد کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در پاسخ به این سوال که بازی روز پنجشنبه نساجی و ملوان در ورزشگاه وطنی با حضور تماشاگر برگزار خواهد شد؟ گفت: همانطور که گفتم قطعا هیچ مشکلی برای برگزاری مسابقه روز پنجشنبه نساجی و ملوان وجود ندارد و طبق ضوابط آمادگی حضور 30 درصدی تماشاگران در دربی شمال را داریم.

رنگرز درباره پیست تارتان ورزشگاه که گفته می‌شود با چمن مصنوعی قرمزرنگ و خط‌کشی شده مفروش شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به تصمیم و نظر مشاور فنی پروژه و همچنین محدودیت زمان، قرار است که از روز شنبه پنجم شهریورماه کار احداث پیست تارتان ورزشگاه به طول 100 متر آغاز خواهد شد و طبق قولی که پیمانکار پروژه داده تقریبا در فرصت 10 روزه این بخش هم به اتمام می‌رسد. در قسمتی از ورزشگاه با توجه به اینکه دریچه‌های برق قرار دارد، عملا ما فضایی برای احداث پیست نداریم، ما این قسمت را با چمن مصنوعی قرمز رنگ و خط‌کشی شده مفروش کردیم.

وی در واکنش به این موضوع که در چند روز گذشته تصاویری از نیمکت‌های ورزشگاه با صندلی‌های پلاستیکی منتشر شده بود، تصریح کرد: قرار نبود که آن صندلی‌ها در نیمکت‌های ورزشگاه نصب شود و طبق برنامه قرار است امروز صندلی‌های چرمی نیمکت‌ها نصب شود، همچنین صندلی‌های مخصوص ساختمان VIP هم نصب شده است و مشکلی در این خصوص نداریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در پایان در پاسخ به این سوال که برای ترمیم ورزشگاه شهید وطنی چقدر هزینه شده است؟ عنوان کرد: برای ترمیم ورزشگاه شهید وطنی 70 میلیارد تومان هزینه شده است، از احداث سکوی غربی ورزشگاه، احداث چمن طبیعی،  تعویض نیمکت‌ ذخیره‌ها و تعویض پروژکتورهای ورزشگاه و همچنین تغییرات اساسی در VIP و در آخر هم احداث پیست تارتان، کارهای بنیادی صورت گرفت و ما یک ورزشگاه جدیدی به نام ورزشگاه شهید وطنی را شاهد خواهیم بود. همه موارد مد نظر سازمان لیگ لحاظ شده است و نساجی از این هفته به خانه خودش برمی‌گردد.

بازگشت مسعود شجاعی به تمرینات گروهی نساجی

 

انتهای پیام/