ربیعی: از فرصت‌ها بهره می‌بردیم ریتم بازی به سودمان تغییر می‌کرد/ 4 امتیاز را با اشتباهات داوری از دست دادیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد ربیعی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: در ابتدا به جناب تارتار و تیم محترم ذوب‌آهن خسته نباشیم می‌گویم. به تیم خودمان هم خسته نباشید می‌گویم. پیش‌بینی یک بازی سخت را می‌کردیم. در زمان‌هایی از بازی صاحب توپ و میدان ما بودیم و در قسمت‌هایی ذوب‌آهن. در 10 دقیقه آخر حریف فشار خوبی روی ما ایجاد کرد، ولی اگر در نیمه اول از پنالتی و موقعیت‌هایی که ایجاد کرده بودیم استفاده می‌کردیم ریتم بازی طبق چیزی که ما می‌خواستیم جلو می‌رفت. تیم ذوب‌آهن در کار‌های دفاعی تیم بسیار خوب و منسجی است و این موضوع را در دو بازی قبلی مقابل تراکتور و پرسپولیس هم نشان داده بود.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اگر به گل می‌رسیدیم پلن‌های بعدی ما به بار می‌نشست. بازی خوبی و نزدیکی بود شاید ما به دلیل دو بازی گذشته که حق‌مان پیروزی بود، امروز تحت فشار برای کسب اولین برد بودیم، ولی الان از این تساوی رضایت دارم. ما در دو بازی خارج از خانه‌مان با امتیاز از زمین خارج شدیم و این اتفاق خوب است. امروز خط دفاعی ما رشادت خوبی داشت.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در خاتمه گفت: نمی‌خواهم گلایه‌ای از کمیته داوران داشته باشم. امروز، روز خوبی در بازی نداشتیم، ولی دو مسابقه‌ای که حق مسلم ما با اشتباهات مسلم داوران از بین رفت منجر به این می‌شد که الان تیم ما تحت فشار قرار بگیرد. به جرأت می‌توانم بگویم تا الان چهار امتیاز طبق نظر کارشناسان از ما کم شده است. امیدوارم داوری‌ها به نحوی باشد که هیچ تیمی در حقش اجحاف نشود.

انتهای پیام/