دولت برای سلامت مردم و توسعه زیرساخت‌های درمانی اهتمام جدی دارد

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛سیدعلی احمدزاده در مراسم تکریم پزشکان و داروسازان با تبریک و گرامیداشت روز پزشک و داروسازی، جان‌فشانی کادر درمان در ایام کرونا را برگ‌زرینی از افتخارات جامعه پزشکی دانست و گفت: پزشکان و فعالان بخش سلامت جهادگران این حوزه هستند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اهمیت جایگاه حوزه سلامت در دوران همه‌ گیری کرونا، اظهار داشت: پزشکاران و پرستاران با ایثارگری و تلاشی جهادی در شرایط سخت کرونایی سلامت مردم و نجات جان بیماران را فراهم ساختند. 

احمدزاده با اشاره به اهمیت زیرساخت‌های بخش درمان و تلاش برای رفع مشکلات در این حوزه گفت: دولت برای ارتقای سلامت مردم، تلاش و تاکید جدی دارد و در این خصوص طرح ها و پروژه های مهمی در حال ساخت داریم. IMG-20220825-WA0068

استاندار به خدمات بیشتر جامعه پزشکان به مناطق محروم و دور افتاده تاکید کرد و گفت: انتظار داریم حضور در مناطق کم برخوردار و ارائه خدمت به محرومان توسط جامعه پزشکی بیشتر و اثربخش تر شود و گروه های جهادی بیشتری به این مناطق سفر کنند.

وی یاد و خاطره شهید دکتر زارع پور شهید عرصه سلامت در استان را گرامی داشت و تصریح کرد: این شهید و همرزمانش با خلوص کامل در عرصه سلامت تلاش کردند. 

در این مراسم از سوی استاندار کهگیلویه وبویراحمد تعدادی از خانواده‌های جامعه سلامت استان، پزشکان و فعالان حوزه درمان از جمله خانواده شهید دکتر زارع پور به مناسبت روز پزشک تقدیر شد.IMG-20220825-WA0067

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف